справа № 208/8973/13-ц
№ провадження 2/208/396/14
УХВАЛА
про відкриття провадження в справі
15 листопада 2014 р. м. Дніпродзержинськ
Суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Фінанс» до ОСОБА_2 та Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського МУЮ «про звільнення майна з-під арешту»,
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом, в якому просить зняти арешти з рухомого майна, а саме автомобіля марки ВАЗ 21093, 2005 року випуску, кузов № НОМЕР_1, державний реєстраційний номер НОМЕР_2, що належить на праві власності відповідачу ОСОБА_2, які накладено Відділом державної виконавчої служби Івано-Франківського МУЮ.
Встановивши, що позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України, керуючись ст. 122 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Фінанс» до ОСОБА_2 та Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського МУЮ «про звільнення майна з-під арешту».
Призначити судовий розгляд справи на 29 листопада 2013 року о 09.00 годині.
Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Ізотов В. М.
Вартові доріг у Чернівецькій області провели свято для малечі: «День з ДАІ – гарний настрій та цінні подарунки!!!»Працівники Державтоінспекції Буковини завітали в дитячий табір Водограй, у якому оздоровлюються дітлахи не лише з Чернівецької області, а й усієї України.
Про кошторис Верховної Ради України на 2013 рік, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Відповідно до пункту 35 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України постановляє:
| Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на жовтень 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на жовтень 2013 року Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про затвердження Порядку проведення підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 р. за № 133/22665 Про затвердження Порядку проведення підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики
|