За інформацією Гідрометцентру України, 22 серпня в західних, північних, більшості центральних областей, на Одещині й Миколаївщині грозові дощі, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. 23 серпня в Україні, крім північних та більшості центральних областей, місцями короткочасний дощ, гроза.
За таких погодних умов, ДАІ України закликає водіїв бути особливо уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, відмовтеся від ризикованих маневрувань.
Пам’ятайте, що у дуже сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.
За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи — по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.
Зачем нужен адвокат на судебном процессе?Наличие криминального адвоката на судебном процессе — обязательное требование закона.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) надати дозвіл комунальному підприємству "Спеціалізований комбінат" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19 гектарів (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за межами населених пунктів на території Сумського району Сумської області, з подальшим наданням її зазначеному підприємству у постійне користування для розміщення кладовища.
| Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 серпня 2013 р. за № 1330/23862 Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)
Про призначення позачергових виборів Розсошівського сільського голови (Розсошівська сільська рада Великописарівського району Сумської області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Розсошівського сільського голови Орєхова Ю. Л. (Розсошівська сільська рада Великописарівського району Сумської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:
|