Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) повторно відмовився призупинити рішення УЄФА щодо дискваліфікації «Металіста» у Лізі чемпіонів. Про це на фан-сайті клубу написав віце-президент харків'ян Костянтин Пивоваров, передає ТСН.
«З «Шальке» не граємо. Чекаємо 28 серпня», — додав він.
За словами Пивоварова, наразі клуб вивчає рішення CAS, а пізніше він повідомить причини такого рішення суду.
Нагадаємо, що 28 серпня має бути винесено остаточний вердикт у справі «Металіста».
2 серпня CAS визнав договірним матч «Металіст» — «Карпати» за 2008 рік. Кілька днів потому УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти українського віце-чемпіона.
12 серпня, напередодні засідання Апеляційного комітету УЄФА, «Металіст» подав апеляцію на рішення Лозанни щодо договірного матчу з «Карпатами».
14 серпня УЄФА дискваліфікував «Металіст» у Лізі чемпіонів-2013/14. А його місце віддали грецькому ПАОКу.
16 серпня Вищий суд Швейцарії призупинив рішення CAS по матчу «Металіст» — «Карпати». Пізніше стало відомо, що CAS відмовився виконувати прохання українського клубу.
На Буковині працівники ДАІ завітали в гості до дошкільнятПрацівники УДАІ УМВС України в Чернівецькій області охоче відгукуються на запрошення педагогів відвідати навчальні заклади, дошкільні установи.
Про внесення зміни до пункту 3 Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених, Президент УкраїниУказ Президента України 1. Внести до пункту 3 Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених( 779/2000 ), затвердженого Указом Президента України від 12 червня 2000 року № 779 (зі змінами, внесеними Указами від 24 березня 2003 року № 253 та від 16 травня 2008 року № 444), зміну, замінивши цифри «20» цифрами «40».
| "Провинившегося" экс-главу Святошинской РГА назначили начальником в КГГАУправление по вопросам чрезвычайных ситуаций департамента городского благоустройства и сохранения природной среды Киевской городской государственной администрации возглавил Сергей Рюмшин.
Японський супер принтер друкує 152 сторінки в хвилинуЯпонська компанія Kyocera Corp оголосила про створення найшвидшого струменевого принтера в світі, здатного досягати швидкості друку до 152 сторінок в хвилину.
|