Адвокат, уголовные дела >
Новости Адвоката >
які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТзОВ АФ «Інфо – сервіс - аудит», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
РІШЕННЯ
10.09.2013 № 1758Про внесення змін до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТзОВ АФ «Інфо — сервіс — аудит»
Відповідно до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів( z2213-12 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 жовтня 2012 року № 1519, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2012 року за № 2213/22525 (далі — Порядок), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів (далі — Реєстр), ТзОВ АФ «Інфо — сервіс — аудит» (код за ЄДРПОУ 22572197).
2. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїка А. Л.) забезпечити опублікування цього рішення в одному з офіційних друкованих видань НКЦПФР.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена НКЦПФР О. Мозгового.
Голова Комісії
Д. Тевелєв
Протокол засідання Комісії від 10.09.2013 р. № 46
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Киевских милиционеров подозревают в незаконном сносе МАФовВ Киеве работники Голосеевского райуправления милиции незаконно сносили малые архитектурные формы (МАФы), а работники сектора специальной милиции оказывают давление на бизнес. Об этом свидетельствует ...
Про затвердження Змін до наказу Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 53, Державна казначейська служба УкраїниПро затвердження Змін до наказу Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 53 З метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя( v0053840-12 ) у відповідність до бюджетної класифікації( v0011201-11 ), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, із змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 17 липня 2012 року № 846, НАКАЗУЮ:
| Щодо відображення у бухгалтерському обліку податку за орендовану земельну ділянку, Міністерство фінансів УкраїниМіністерство фінансів України щодо відображення у бухгалтерському обліку податку за орендовану земельну ділянку повідомляє. Відповідно до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій( z0893-99 ), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30.11.99 № 291 (далі — Інструкція), облік податків, які нараховуються та сплачуються відповідно до чинного законодавства (податок на прибуток, податок на додану вартість інші податки) ведеться на субрахунку 641 "Розрахунки за податками".
На Вінниччині працівники ДАІ вилучили у водія вогнепальну та холодну зброюНезареєстровану мисливську рушницю 16-го калібру та ніж з ознаками холодної зброї виявили працівники ДАІ у Москвичі, власником якого є 52-річний мешканець міста Гнівань.
|