Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» Мірча Луческу залишився задоволений результатом гри з харківським «Металістом», але не другим таймом матчу.
Про це тренер донеччан заявив на післяматчевій прес-конференції, передає УКРІНФОРМ.
«Складно оцінити таку гру — з нашою повною перевагою в першому таймі. Контролювали хід матчу, створили дуже багато моментів, і здавалося, що поєдинок націлений на категоричний виграш. А в другому таймі «Металіст» включив усе своє бажання і амбіції, став вигравати практично всі єдиноборства в середині поля, відбирав дуже багато м'ячів. Звичайно, я задоволений результатом, але незадоволений другим таймом», — сказав Луческу.
За його словами, харків'яни добре трималися на полі і змогли розкрити лівий фланг «Шахтаря», де проводили небезпечні передачі у штрафний майданчик.
«Якщо ми мали можливості забити ще в ході наших швидких контратак, то харків'яни могли забити після флангових передач у штрафний майданчик, де футболісти «Металіста» достатньо непогано грали головою», — зазначив тренер.
800 чемпіонських надійУпродовж кількох останніх років Конотопська дитячо-юнацька спортивна школа асоціюється з імям видатного спортсмена Михайла Маміашвілі.
Улюблена тема Никифора — архітектураВиставка у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва це перша в Україні повна презентація творів художника з колекції музею Никифора у місті Криниця (Польща). На ній ...
| Про внесення змін до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, Генеральна прокуратура УкраїниГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА України Про внесення змін до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань Відповідно до пункту 22 Перехідних положень Кримінального процесуального кодексу України( 4651ж-17 ), керуючись пунктом 7 частини І статті 15 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ) НАКАЗУЮ:
Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів Відповідно до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" ( 123/96-ВР ), пункту 5 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів( 376-2005-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 376, та Положення про Міністерство охорони здоров'я України( 467/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, на підставі результатів експертизи реєстраційних матеріалів лікарських засобів та контролю якості тих, що подані на державну реєстрацію (перереєстрацію), проведеної ДП "Державний експертний центр МОЗ України", висновків щодо ефективності, безпечності та якості лікарського засобу, рекомендації його до державної реєстрації (перереєстрації) та внесення змін до реєстраційних матеріалів НАКАЗУЮ:
|