У палаці культури міліції була відкрита дводенна благодійна акція «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина країна — це моя сім'я!» та обласний фестиваль «Заради життя» за участю дитячих театральних хореографічних, вокальних та циркових колективів Харкова та області, міліцейського театру «Діти майбутнього».
У рамках підготовки до фестивалю була зібрана благодійна допомога, що буде передана бійцям у зону АТО, пораненим бійцям у лікарні та дітям-переселенцям з Донецької та Луганської областей.
На заході взяли участь представники Департаменту молоді та спорту ХОДА, керівники харківської міліції, вищих навчальних закладів, партнери та меценати.
Перший день фестивалю розпочався з театральної ходи колективів по вулиці Раднаркомівській за участю ансамблю барабанщиків міліцейського театру, виконання авторського гімну, проведення флешмобу, участь у якому також взяли усі учасники акції.
Вітаючи дітей та керівників колективів, помічник начальника Головного управління МВС України в Харківській області Володимир Ковригін зазначив, що в такий досить складний час для нашої країни саме творчість допомагає багатьом людям долати труднощі, підтримує моральний та бойовий дух. «А ініціатива начальника ГУМВС області генерал-майора міліції Анатолія Дмитрієва щодо проведення такої благодійної акції є дуже своєчасною та потрібною», — підкреслив радник очільника Харківської міліції Олександр Сирота.
Свято продовжилося концертною програмою, яку підготували актори міліцейського театру «Діти майбутнього» спеціально до проведення фестивалю та відзначення третього року своєї мистецької діяльності.
Обласні колективи представили свої номери, провідним мотивом в яких, безперечно, був патріотизм.
У рамках заходів також пройшла виставка зброї та техніки підрозділів ГУМВС України в Харківській області.
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 13.12.2012 № 1620, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 13.12.2012 № 1620 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28.11.2011 № 2255( z1502-11 ) «Про затвердження порядку формування інвестиційних програм газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.12.2011 за № 1502/20240, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Новий Закон України «Про державну службу» наділяє кадрові підрозділи новими функціями10 вересня в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбувся Міжнародний семінар-тренінг Впровадження профілів професійної компетентності посад на державній службі.
| Про затвердження Порядку застосування податкової застави органами доходів і зборів, Міністерство доходів і зборів УкраїниУ разі якщо податковий борг виник за операціями, що виконувалися у межах договорів про спільну діяльність, у податкову заставу передається майно платника податків, який згідно з умовами договору ...
Про форми списків учасників всеукраїнського референдуму на дільницях референдуму та актів про їх передачу комісіям з референдуму, Центральна виборча комісіяПро форми списків учасників всеукраїнського референдуму на дільницях референдуму та актів про їх передачу комісіям з референдуму Відповідно до частин першої( 5475-17 ), третьої — шостої статті 53( 5475-17 ), частин чотирнадцятої( 5475-17 ), п’ятнадцятої статті 55( 5475-17 ), частин першої( 5475-17 ), п’ятої статті 56( 5475-17 ), частин першої ( 5475-17 ), другої статті 57( 5475-17 ), частин першої( 5475-17 ), дев’ятої статті 58( 5475-17 ), частини другої статті 83 Закону України ( 5475-17 ) "Про всеукраїнський референдум", частин п’ятої — восьмої статті 27, частин сьомої, восьмої статті 28 Закону України "Про Державний реєстр виборців"( 698-16 ), керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 4 статті 17( 1932-15 ), пунктом 8 статті 20( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
|