Днями, працівники Державтоінспекції спільно із іншими службами ГУМВС в Дніпропетровській області завітали до дитячого табору. Більше ніж 200 дітлахів мали змогу подивитися виступи правоохоронців, в яких вони показали все те, з чого складається щоденна робота працівника міліції.
Діти побачили справжню бойову зброю, мали змогу потримати її в руках, спробували розібрати та зібрати її. Працівники ДАІ показали прибори, з якими їм доводиться з дня на день боротися з правопорушниками — радар, алкотестер і так звані «їжаки» для примусової зупинки транспортного засобу. Також діткам розповіли, як треба поводитися на дорогах.
Працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Новомосковського міського відділу міліції привезли з собою експертний чемоданчик. Кожен предмет з нього діти уважно розглянули, а найдопитливіші захотіли зняти відбитки своїх маленьких пальчиків.
Співробітники спецбатальйону «Грифон» показали дітям навички рукопашного бою, вміння оборонятися та нападати.
Але найбільший сплеск емоцій у дітей викликав виступ службових собак — «Тері» та «Спайса».
Діти з великим задоволенням провели цей літній теплий вечір та зрозуміли, що робота міліції дуже складна, вона потребує багато сил, енергії й вкрай важлива для суспільства.
Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів із зобов'язань, що виникають із договорів та інших правочинів, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справГоловам апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів із зобов'язань, що виникають із договорів та інших правочинів
Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 грудня 2011 року № 719, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниПро внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 грудня 2011 року № 719 Керуючись статтею 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 ) та пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України ( 500/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, НАКАЗУЮ:
| Про анулювання свідоцтва про атестацію автостанції, Державна інспекція України з безпеки на наземному транспортіПро анулювання свідоцтва про атестацію автостанції На підставі заяви ТОВ "Донецьке обласне підприємство автобусних станцій" та у зв'язку з невиконанням вимог пункту 2.10 Порядку регулювання діяльності автостанцій( z1068-10 ), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 27.09.2010 № 700 (далі — Порядок), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2010 за № 1068/18363, НАКАЗУЮ:
Опубликованы результаты обсуждения предложенных изменений в законодательство о выборахМинистерство юстиции Украины опубликовало отчет о результатах проведения общественного обсуждения проекта Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по совершенствованию ...
|