Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Київська ГЕС воду не скидає

  Київська ГЕС воду не скидає

  Велике водопілля так і залишається ймовірним — другу його хвилю з півночі очікують у 20-х числах квітня

  Мету поїздки Прем’єр-міністра Миколи Азарова на Київську ГЕС неважко було визначити з анонсу самої події, адже верхня точка Дніпровського каскаду є лакмусовим папірцем стану готовності відповідних державних служб до пропуску весняної повені. Особливо після надто сніжної та затяжної зими.

  На короткому шляху до Вишгорода обабіч траси видно, як розлилося назване в народі Міністерським озеро: окремі осередки води місцями мало не облизують дорожній насип. А ось із боку дніпровської затоки Верблюд картина набагато втішніша: стовбури дерев хоч і вкриті знизу водою, але така сама ситуація була там і торік. У щільних посадках під Вишгородом між соснами ще ховаються снігові плями, а Київське водосховище ніби й не збирається прощатися із зимою. Крижані поля зі сніжними шапками вкривають там усю видиму поверхню плеса від греблі ген до обрію.

  Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота (ліворуч) та Прем’єр-міністр Микола Азаров слухають інформацію про готовність Дніпровського каскаду до пропуску водопілля. Фото Oлега МAРКЕВИЧA

  Утім, жодної стурбованості у працівників станції це не викликає. Бо з іншого боку греблі буяє справжня весна. Ось метрів за двісті навпроти цієї бетонної споруди, а не в тісній залі «Укргідроенерго», й зустрічало Прем’єра керівництво цієї структури, Державної служби з надзвичайних ситуацій і столичної області.

  На стендах наочно вказано райони можливого затоплення й підтоплення Київщини, власне Києва з його околицями, карти захисних споруд, наукові прогнози формування і проходження повені, максимальних витрат води. Судячи з карт, найбільша вірогідність небезпеки на ділянці Осокорки —Вишеньки включно з елітною нині Конча-Заспою.

  Фахівці-гідроенергетики розповіли, що рівень водосховища наразі доволі низький, менший на 1,2 метра від штатного. Тож і потреби спусків води через аварійні водозливи немає. Але їх тримають у постійній готовності. Почутий невдовзі різкий шум і потужна хвиля, що порушили тихий спокій водного плеса, лише підтвердили сказане: випробування цих захисних систем проводять регулярно.

  За словами голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських, заснована на чітких прогнозах завчасна підготовка звела сили природи практично нанівець. Навпаки, суха тепла погода допомагає прискорити боротьбу з вірогідною стихією, значно пом’якшивши для людей і держави її наслідки.

  Фахівець доповів, що загалом зусиллями рятувальників відкачано понад мільйон кубометрів води. Та й рівень паводка щодня потроху, але неухильно знижується. Залишаються локальні осередки підтоплень, зазначив Михайло Болотських, додавши, що на сьогодні у такому становищі 50 обійсть по всій країні. «Ситуація прогнозована і цілком керована, — заявив головний рятувальник країни, — завдяки тому, що цього року ми вперше провели таку масштабну підготовку до весняного водопілля».

  Попри стислість часового проміжку перебування на ГЕС, він виявився для Миколи Азарова інформаційно насиченим і вкрай корисним: «Я переконався, що керівники володіють ситуацією, яка є спокійною і контрольованою. Причому переконався не по телефону чи на папері, а безпосередньо на місці».

  Він також запевнив, що все найгірше вже позаду. А друга хвиля паводка з півночі, що очікується у 20-х числах квітня, не завдасть шкоди, бо до її зустрічі готові всі служби країни.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про обчислення та сплату екологічного податку у 2013 році, Міністерство доходів і зборів України

  Про обчислення та сплату екологічного податку у 2013 році Державна податкова служба України повідомляє, що пунктами 16 — 21 розділу І Закону України від 20.11.2012 р. № 5503-VІ ( 5503-17 ) "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів" (далі — Закон № 5503, Кодекс) змінено ставки екологічного податку, які передбачені статтями 243 — 248 Кодексу( 2755-17 ), а саме вони збільшені в середньому на 7,9 відсотка.

  «Челсі» відбувся легким переляком

  Подібна драма в біографії донецького Шахтаря уже була. Навесні 2007 року в 1/8 фіналу Кубка УЄФА помаранчево-чорні зустрічалися з іспанською Севільєю. Коли команди зіграли 90 хвилин, на табло ...

  органів внутрішніх справ, слідчих ізоляторів і виправних центрів щодо забезпечення безперервності лікування препаратами замісної підтримувальної терапії, Міністерство охорони здоров'я України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 листопада 2012 р. за № 1868/22180 Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров’я, органів внутрішніх справ, слідчих ізоляторів і виправних центрів щодо забезпечення безперервності лікування препаратами замісної підтримувальної терапії

  Суд начал повторное рассмотрение дела о смерти студента И.Индило

  Сегодня, 18 июля, Деснянский районный суд Киева начал рассмотрение дела о смерти студента Игоря Индило в Шевченковском районном управлении милиции Киева в 2010 году.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Для меня это огромная находка! Вторую неделю разбираюсь развлекаюсь учусь у Вас на интернет сайте и валить отсюда совсем не собираюсь. Интересно, здорово!

  Да, тут много полезной информации.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0