Під час нагляду за дорожнім рухом, 6-го грудня близько о пів на третю ночі інспектори ДАІ Машівського райвідділу міліції Олександр Борщов та Станіслав Ворончук, здійснюючи патрулювання в селі Селещина, помітили, що горить житловий будинок. Не гаючи часу, правоохоронці побігли до палаючої споруди.
В одній із кімнат правоохоронці натрапили на 53-річного чоловіка, який ледве тримався на ногах. Рятувальники допомогли господарю залишити будівлю неушкодженим.
Інспектори викликали швидку допомогу та повідомили у МНС. До приїзду медичних працівників потерпілий знаходився у службовому автомобілі. Під час встановлення обставин трагедії стало відомо, що чоловік повернувся з лікарні додому та хотів зігрітися. Оскільки газу в будинку не було, старенький розвів серед хати багаття, внаслідок чого спалахнули інші речі та виникла пожежа.
На щастя чоловік лишився живим і тепер він завдячує свій порятунок відважним офіцерам.
«Я вже прощався з життям, адже серед ночі мені б ніхто не допоміг, — говорить дідусь, — я дякую хлопцям за їх мужність, адже вони ризикували власним життям. Це вчинок, який я ніколи не забуду!»
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 20.12.2012 № 1664, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 20.12.2012 № 1664 Відповідно до Закону України "Про природні монополії" ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
У Киргизстані протестують проти викрадення нареченихБлизько 30 киргизьких правозахисників пікетували сьогодні будівлю парламенту в Бішкеку, вимагаючи запровадити жорсткіше покарання за викрадення нареченої.
| Зранку — на урок, потім — у творчу майстернюУ далекому 1784 році тоді невеличке поселення назвали Василівка на честь полковника Донського війська Васильєва, який тут оселився. А у Сні?жне його перейменувала начебто сама Катерина ІІ, коли ...
На нас насувається «лавина»Черкасам, зрозуміло, слава Лас-Вегаса й не снилася, однак у бажанні перетворити обласний центр на місто торгівлі й усіляких розваг його батькам не відмовиш. Тільки останнім часом тут зявилося ...
|