Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Податок на житло обростає частками «не»

  Податок на житло обростає частками «не»

  Забудовники просять відкоригувати новий збір, а громадяни були б не проти його кардинальної зміни

  До 30 квітня 2013-го всі юридичні особи, які володіють житловою нерухомістю, повинні сплатити в місцеві бюджети четверту частину нарахованого податку на нерухоме майно. Починаючи з цього року, вони зобов’язані самостійно обчислювати такий податок та до 1 лютого подавати в ДПС за місцезнаходженням житлового об’єкта декларацію, розбивши річну суму рівними частками поквартально.

  Водночас українські забудовники вважають новий збір щодо себе некоректним. Вони шукають способи зменшення своїх витрат і наголошують, що паралельно дбають про потенційних покупців квадратних метрів. Оскільки податок може негативно позначитися на вартості останніх.

  Ще не продав, а вже заплати

  Президент конфедерації будівельників України (КБУ) Лев Парцхаладзе під час «круглого столу», присвяченого обговоренню впливу нововведення на будівельний ринок, констатував: рішення про запровадження податку приймали без урахування думки представників галузі. І тепер якщо забудовники вводять в експлуатацію об’єкт та отримують право власності на квартири, які не встигли продати, мають платити цей податок. Тож вони замислюються над тим, як його обійти.

  Є різні схеми, зауважила радник з питань практики вирішення спорів міжнародної юридичної фірми «Integrites» Олена Сукманова. Це зокрема укладення форвардних контрактів, невведення об’єкта в експлуатацію. Природно, що забудовник хоче заощадити на собівартості, платежах, але податківці повинні наповнювати бюджет. І, наприклад, невведення в експлуатацію податкова зможе трактувати як приховування об’єкта від оподаткування з усіма негативними для юрособи наслідками.

  Забудовник створює товар, який не повинен оподатковуватися, каже голова ради директорів КБУ Олександр Ротов. Достатньо того, що сплачується ПДВ, податок на прибуток. Тому конфедерація проти нововведення, вважає податок у нинішньому вигляді некоректним. Нормально, коли підприємство, маючи у власності нерухомість, платить за неї. Але якщо забудовник створив товар і ще не продав його, то стягувати з нього кошти зарано. У цьому КБУ намагатиметься переконати і депутатський корпус.

  Податок на житло має стимулювати забудовників реалізовувати квартири до моменту здачі об’єкта в експлуатацію, зазначила начальник відділу департаменту оподаткування юридичних осіб Міндоходів Вікторія Попова. Але забудовники наголосили, що купувати житло на етапі будівництва чимало споживачів вважають ризиковою справою.

  Директор ТОВ «Аудиторська фірма «М. Т.Д. Аудит» Вікторія Бірюченко порахувала, що нове податкове навантаження становитиме 0,08% собівартості будівництва. Це небагато. Водночас, за нинішньої ситуації на ринку, 30—50% квартир не продається до моменту введення об’єкта в експлуатацію. І забудовник змушений оформляти на себе право власності, хоч і не збирається там проживати — для нього це просто товар в обігу (платити податок повинні ті, хто, маючи право власності, живе у квартирі або здає її). Ось цю галузеву специфіку треба врахувати в Податковому кодексі. Адже законодавці, вносячи зміни в кодекс, враховують специфіку банківського, металургійного, хімічного, ІТ-бізнесу. Чому ж не піти назустріч будівельній галузі, яку в багатьох країнах вважають базовою для зростання економіки?

  За які квартири забудовнику доведеться платити податки після здачі об’єкта в експлуатацію?Фото Світлани СКРЯБІНОЇ

  Обтяжливий і для громадян

  З точки зору простого українця цей податок несправедливий, і його потрібно змінювати. На цьому наголосила заступник голови парламентського Комітету з питань економічної політики Ксенія Ляпіна. За її словами, ухвалюючи податок на житлову нерухомість, законодавець не відповів на ключове запитання: яка його функція, окрім збирання коштів? Хоч, зауважує вона, за підрахунками місцевих рад, надходження не покриватимуть і десятої частини потреб. При цьому весь фіскальний тягар поклали на незаможних людей. Ставки податку не обтяжливі для багатих, у власності яких великі помешкання. А для пересічного українця, який десяток років працював, щоб заощадити гроші на житло, — навпаки.

  Президент міжнародної федерації нерухомості FIABCI Олександр Бондаренко нагадав, що в Україні база оподаткування — квадратні метри, в той час як у більшості країн — вартість житла. І це соціально справедливо: за дорогу нерухомість (розкіш) треба платити значні податки. Інакше фіскальна функція такого податку буде незначною. Крім того, ці надходження повинні використовуватися за конкретними видатковими статтями, що стосуються підтримки функціонування інфраструктури.

  За його словами, йдеться зокрема про модернізацію теплових, газових мереж, облаштування вулиць. За кордоном людина, сплачуючи цей податок, знає, на що витратять кошти, а також усвідомлює те, що, наприклад, після модернізації мереж і вартість житла зросте. Тобто це вигідно насамперед громадянинові. В Україні ж і статті видатків не прописали, і передвиборчих обіцянок щодо введення соціально справедливого податку на розкіш не дотрималися. Базу оподаткування потрібно змінювати, переконаний він.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про звільнення І. Калєтніка з посади Голови Державної митної служби України, Президент України

  Указ  Президента України Звільнити КАЛЄТНІКА Ігоря Григоровича з посади Голови Державної митної служби України у зв'язку з обранням його народним депутатом України.

  Реконструкція заради усвідомлення миру

  У ході перебування в Україні Принц Майкл Кентський побував у Севастополі, де разом із віце-премєр-міністром Олександром Вілкулом переглянув військово-історичну реконструкцію бою часів Кримської ...

  Щодо вартості окремих видів картонно-паперової продукції, що ввозиться на митну територію України, Державна митна служба України

  Начальникам митниць Для використання в роботі при здійсненні контролю правильності визначення митної вартості товарів направляємо орієнтовні ціни на окремі види картонно-паперової продукції, які є актуальними у квітні 2013 року для продукції, що ввозиться на митну територію України за контрактами, укладеними у березні 2013 року, та індекси оптових цін FOEX, які склалися в Європі на міжнародній Гельсінській біржі станом на 19.03.2013, надані Асоціацією українських підприємств целюлозно-паперової галузі "УкрПапір" листом від 19.03.2013 № 217 у відповідності до Меморандуму про інформаційне забезпечення від 20.04.2012 № 522.

  У Закарпатській області працівники ДАІ навчають дітей безпечній поведінці на дорозі

  Вартові доріг продовжують навчати дітей дорожній грамоті. На цей раз працівники ДАІ зустрілись із дошкільнятами садочку №23 та школярами спеціалізованої школи для дітей з вадами зору.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Огромное спасибо за тот большущий труд, который Вы делаете постоянно для пользователей.

  Просто спасибо!. Совершенно случайно набрел на сайт, чему очень рад! С удовольствием размещу ссылку на своей станичке!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0