
У Почаївській лаврі освятили собор Преображення Господнього
Перше Богослужіння у новобудові відправив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян на згадку про цю подію подарував лаврі дарохранительницю. На його думку, символічно, що саме у рік відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі у храмі відбулася перша літургія.
Над новим собором ще й зараз височіє величезний кран. Це означає, що спорудження його триває, проводять певні будівельні роботи. Зокрема, пораються біля купола, який буде одним з найбільших серед православних церков країни. У лаврі стверджують: необхідність зведення такої великої церковної споруди постала тому, що Свято-Троїцький та Свято-Успенський собори потребують капітальної реставрації. Якщо хоча б один з них зачинити, то ніде буде звершувати недільні й святкові Богослужіння, щоб вмістити всіх охочих. До того ж, зрозуміло, в новому храмі прочанам буде набагато просторіше, колони не закриватимуть центральної частини, а отже, віряни бачитимуть усе, що навколо них відбувається. Інтер’єрний простір нового собору створюють хрестоподібно розміщені склепіння в поєднанні з ротондою. Крім головного приділу на честь Преображення Господнього, у храмі також будуть додаткові вівтарі в ім’я святителя Марка Ефеського та преподобного Марка Афінського.
Поруч зі Свято-Успенським собором видніються куполи нового храму Преображення Господнього, над якими височіє будівельний кран. Фото автора
Про затвердження Правил охорони праці під час роботи з абразивним інструментом, Міністерство надзвичайних ситуацій УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 листопада 2012 р. за № 1879/22191 Про затвердження Правил охорони праці під час роботи з абразивним інструментом
Квадратні метри стають дешевшимиУчасників державних житлових програм в Україні стає дедалі більше. Цього року державною підтримкою скористалося майже дві тисячі громадян. З них 576 здешевленою іпотекою, механізм якої почав ...
| Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та структурними підрозділами Держземагентства України, Державне агентство земельних ресурсів УкраїниПро затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та структурними підрозділами Держземагентства України Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ), Положення про Державне агентство земельних ресурсів України( 445/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному агентстві земельних ресурсів України та його територіальних органах( z1604-13 ), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.09.2013 № 517 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2013 року за № 1604/24136, у зв'язку з введенням у дію нової структури центрального апарату Держземагентства України НАКАЗУЮ:
Про затвердження Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки Затвердити Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки, що додається.
|