Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Їсти менше, щоб почуватися краще: страви з новими інградієнтами

    Їсти менше, щоб почуватися краще: страви з новими інградієнтамиЦе місце нагадує кухню ресторану. Насправді ж тут, у шотландському місті Абердин, знаходиться справжня лабораторія, де досліджують особливості харчових елементів.

    Нові інгредієнти випробовують на волонтерах. Мета експерименту — зменшити порції, зберігши відчуття ситості.

    «Та їжа, яку я тут скуштував, залишила мене ситим надовго. Навіть не хотілось перекусити. Тож це дуже добре», — каже волонтер.

    Цей проект є частиною дослідницької програми Євросоюзу. Науковці сподіваються знайти спосіб контролювати апетит та почуття ситості завдяки комбінації інгредієнтів. У перспективі страви, приготовані за новою методикою, допоможуть людям з надмірною вагою харчуватися збалансовано.

    «Ми використовуємо протеїни, трави, вуглеводи, крохмаль. Також деякі розчинні волокна. Цю суміш можна додавати до будь-яких харчів. Наприклад, до хлібопекарських виробів, до печива, соків, йогуртів, газованих напоїв та води. Загалом до усього того, що складає щоденний раціон», — пояснив співробітник лабораторії.

    Волонтерам проекту пропонують три трапези на день протягом 52 днів. Їхнє завдання — повідомляти науковців про те, як їхній організм реагує на новий режим харчування.

    Співробітники лабораторії намагаються зрозуміти, як комбінація тих чи інших інгредієнтів впливає на апетит волонтерів та яким чином змінюється їхня вага.

    «На мене цей режим добре впливає. Їжа, яку нам пропонують, допомагає мені почуватися ситою. Я відмовилась від бутербродів між трапезами та навіть схудла, тож це дійсно на мене добре вплинуло», — вважає волонтер.

    Чергове завдання співробітників лабораторії — порівняти вплив різних харчових елементів, наприклад, розчинних волокон, на почуття ситості.

    «Деяким волокнам достатньо просто бути у травному тракті, щоб людина почувалася ситою. Спеціальні сенсори відправляють до мозку сигнал про ситість. Проте існує припущення щодо ролі мікрофлори у цьому процесі. Деякі кислоти, які виділяються під час травлення, діють на рецептори, які у свою чергу починають видіяти певні гормони. З-поміж гормонів є й той, що відповідає за те, наскільки голодною почувається людина», — пояснив співробітник лабораторії.

    Науковці запевняють, що боротьба з надмірною вагою в Європі — не єдина мета експерименту. Розробка нових інгредієнтів збільшить асортимент харчів, та надасть споживачам змогу отримувати від їжі більше задоволення. Крім того, новітні технології можуть стати у нагоді в ресторанному бізнесі.

    «Спочатку ми аналізуємо вплив різних харчових елементів на людський організм. Щойно ми отримаємо результати, то візьмемося за розробку різних інгредієнтів у лабораторії. Потім знову випробуємо їх. Ми прагнемо, аби наші комерційні партнери мали змогу запропонувати споживачам харчі, які ті зможуть їсти щодня. Інакше, рецепти, які ми тут розробляємо, не матимуть жодного практичного застосування», — вважає співробітник лабораторії.

    Науковці сподіваються, що страви з використанням нових інгредієнтів потраплять на стіл до європейців вже у 2016 році.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
    Консультации Адвоката
    Рекомендовано адвокатом

    Это Вас точно заинтересует

    Про внесення змін до наказу Державної судової адміністрації України від 5 червня 2006 року № 55, Державна судова адміністрація України

    Про внесення змін до наказу Державної судової адміністрації України від 5 червня 2006 року № 55 Відповідно до пункту 6 частини першої статті 146, частини п'ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" ( 2453-17 ), Положення про Державну судову адміністрацію України( vr012414-10 ), затвердженого рішенням Ради суддів України від 22.10.2010 № 12, з метою подальшого вдосконалення звітності апеляційних та місцевих (крім господарських) судів, НАКАЗУЮ:

    «Челсі» відбувся легким переляком

    Подібна драма в біографії донецького Шахтаря уже була. Навесні 2007 року в 1/8 фіналу Кубка УЄФА помаранчево-чорні зустрічалися з іспанською Севільєю. Коли команди зіграли 90 хвилин, на табло ...

    ЕБРР увеличил финансирование "Укрэксимбанка" на 100 млн долл.

    Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) увеличивает объемы финансирования по Программе содействия торговле (ПСТ) для Государственного экспортно-импортного банка Украины ('Укрэксимбанка') ...

    Про встановлення вимог щодо провадження інших, видів діяльності Комунальному підприємству "Білгород-Дністровськводоканал", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    Про встановлення вимог щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Комунальному підприємству "Білгород-Дністровськводоканал" Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій( z0311-13 ), та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:

    Адвокат по уголовным делам
    Об адвокате
    Этот ресурс - супер так много чего здесь любопытного и нужного. Желаю держаться так же высоко и в будующем и всего самого... в Вашей работе!

    Этот интернет проект здоровский! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет сайт ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще!
    Статьи по уголовному праву
    Как выжить в тюремных условиях

    Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

    Сайт для заключённых

    Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

    Новости Адвоката
    Как уберечься от рейдеров

    Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

    Мошенники воруют деньги на свадьбах

    Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

    Свидание с интернета закончилось похищением...

    Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

    41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0