Україна потрапила у десятку країн з найвищою смертністю в світі
Україна зайняла восьме місце в десятці держав світу з найвищою смертністю населення за версією Центрального розвідувального управління США.
Про це йдеться в спеціальній доповіді ЦРУ під назвою «Міжнародна книга фактів», копію якої має в своєму розпорядженні Голос.UA, передає УНІАН.
Згідно з офіційною інформацією, основним критерієм для розрахунків є кількість смертних випадків, викликаних загальною бідністю, криміногенною ситуацією і поганою якістю медичного обслуговування.
За даними ЦРУ, кількість смертей на 1000 населення в Україні становить 15 осіб. З європейських держав в «чорній десятці» опинилася лише Болгарія (14 осіб на 1000 населення).
Решта всіх країн списку представлена африканськими державами і Афганістаном. Лідирує за вищепереліченими показниками ПАР (17 осіб на 1000 населення).
Урядовий Кур'єр
Рейтинг:
4.9/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Про звільнення суддів, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Відповідно до пунктів 2( 254к/96-ВР ), 3( 254к/96-ВР ), 9 частини п’ятої статті 126 Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України постановляє:
Вчасна підготовка автотранспорту до експлуатації у зимовий період допоможе зберегти життя21 листопада Державтоінспекція Харківщини, спільно з представниками засобів масової інформації, проводила рейд щодо попередження дорожньо-транспортних пригод учасниками дорожнього руху напередодні ...
| Про внесення зміни до пункту 22 додатка 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до пункту 22 додатка 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76 Внести зміну до пункту 22 додатка 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76( 76-2013-р ) "Деякі питання використання у 2013 році державних капітальних видатків" — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 р. № 376, доповнивши його абзацом такого змісту:
Золотий скарб знайшли на півночі БолгаріїАрхеологи знайшли скарб під фракійської могилі на півночі Болгарії. Стародавні скарби пролежали в землі майже 2,4 тис. років.
|