Державтоінспекція Черкащини опановує вогневу та фізичну підготовку
Сьогодні, на базі Навчального центру Державної прикордонної служби, відбулися заліки з вогневої та фізичної підготовки серед працівників ДАІ. Підсумок накопичених знань і навичок, які кожного дня потрібно застосовувати на службі, забезпечуючи бездоганне виконання поставлених завдань.
На заліках правоохоронцям було запропоновано продемонструвати свої навички у стрільбі з табельної та автоматичної вогнепальної зброї. Упевнена стрільба, відпрацьовані навички поводження зі зброєю — гарантія особистої безпеки у сутичці з озброєним злочинцем.
Але необхідно не тільки добре стріляти, а й відмінно володіти прийомами рукопашного бою. Вчасно і професійно ухилитися від удару супротивника і знешкодити його, уникнувши травм.
«Заліки вартові доріг здали добре. Але це не означає, що потрібно зупинятися на досягнутому. Тому свої навички правоохоронці будуть вдосконалювати і в подальшому», — зазначив начальник УДАІ в Черкаській області Ярослав Чубатюк.
Рейтинг:
4.6/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Фірма віників не в’яжеБрендовий спортивний костюм цілком може бути виробом вітчизняних шевців. Це достеменно зясували фахівці відділу захисту прав інтелектуальної власності управління Державної служби по боротьбі ...
Высшему совету юстиции рекомендуют назначить Д.Липского зампредседателем ВАСУСегодня в Высшем административном суде Украины состоялось очередное заседание Совета судей административных судов Украины. Совет утвердил Методические рекомендации относительно изучения состояния ...
| Про підготовку та проведення XI Міжнародної науково-практичної конференції "Пожежна безпека - 2013", Державна служба України з надзвичайних ситуацій(з основної діяльності) Про підготовку та проведення XI Міжнародної науково-практичної конференції "Пожежна безпека — 2013" Відповідно до Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій( 20/2013 ), затвердженого Указом Президента України від 16 січня 2013 р. № 20, з метою координації наукових досліджень та впровадження у практику передового досвіду, досягнень науки, новітньої техніки, іншої продукції рятувального та протипожежного призначення НАКАЗУЮ:
До 70-річчя Битви за Дніпро у Кривому Розі відкриють оновлений меморіальний комплексВосени цього року Дніпропетровщина і Україна відзначає 70-річчя Битви за Дніпро, 28 жовтня 2014 року 70 років визволення України, 9 травня 2015 року 70 років Великої Перемоги.
|