У Харкові запровадили систему відеоспостереження у ліфтах і під’їздах житлових будинків. Це поки що пілотний проект, який спільно реалізують КСП «Харківміськліфт» і департамент житлового господарства Харківської міської ради. В рамках цього проекту відеоспостереженням оснащено вже сотню під’їздів багатоповерхівок у Дзержинському районі. Про це поінформував директор КСП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров.
За його словами, встановлювати відеокамери саме в цьому районі Харкова спонукали крадіжки ліфтового устаткування, якого за останній час було викрадено на суму майже 500 тисяч гривень. Завдяки проекту крадіжки тут зведено майже до нуля. «Нова система диспетчеризації, яку ми запроваджуємо, дає можливість спостерігати, що коїться в ліфтах, під’їздах, на прилеглих територіях і в машинних відділеннях. Так можемо боротися з вандалами в ліфтах. Якщо хтось починає, приміром, підпалювати кнопку, ми це бачимо і перешкоджаємо акту вандалізму через гучний зв’язок», — зазначив директор підприємства.
Жителі Харкова з нетерпінням чекають, коли нова система диспетчеризації запрацює і в інших районах міста. На їхню думку, вона не лише економить кошти ліфтового господарства, а й підвищує культуру поводження людей у ліфтах і під’їздах житлових будинків.
Про призначення позачергових виборів Мирнівського селищного голови (Мирнівська селищна рада Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Мирнівського селищного голови Парасків О. Д. (Мирнівська селищна рада Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:
На Хмельниччині внаслідок ДТП травмувалася жінка-водій та три її пасажиркиУнаслідок автопригоди, що сталася на автомобільній дорозі Дунаївці Грушка поблизу села Мушкутинці, тяжкі тілесні ушкодження отримали чотири мешканки села Великий Жванчик Дунаєвецького району.
- Рейтинг Best Lawyers высоко оценил достижения АО Arzinger на Украине
- Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
- Про затвердження зміни до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії, виробництва теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на 2013 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
| |