Найменші зарплати в Європі за підсумками минулого року отримували жителі Молдови (271 дол/міс) та України (332 дол/міс). Найвищі оклади виявилися у швейцерців (7110 дол/міс), датчан (6628 дол/міс) і норвежців (6429 дол/міс). За рівнем зарплат в перерахунку на купівельну спроможність Україна посіла третє місце з кінця, випередивши Молдову і Албанію.
При цьому, згідно з офіційною статистикою, ситуація з безробіттям в Україні, за європейськими мірками виглядає набагато краще, ніж ситуація із зарплатами. Рівень безробіття, визначений за методологією МОП (Міжнародної організації праці), склав 7,9%. Якщо ранжувати країни від нижчого до вищого рівня безробіття, то Україна за цим показником ділить 18-19-е місця з Кіпром.
Найнижчий рівень безробіття — лише 0,6% — зафіксовано офіційною статистикою Білорусі, найвищий — в колишніх югославських республіках: Македонії (31,4%), Боснії і Герцеговині (27,6%) та Сербії (23%). Але, незважаючи на це, люди заробляють тут більше, ніж в Україні (це як з урахуванням показника купівельної спроможності, так і без нього).
Про видачу, переоформлення, анулювання, керуючого санацією, ліквідатора), Міністерство юстиції УкраїниПро видачу, переоформлення, анулювання, визнання недійсною та видачу копії ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)
Велична доля двох маленьких рядківЛісковиця мікрорайон, який називають чернігівським Подолом. Тут, у заплаві Десни, на вулиці Успенській (нині Антонова-Овсієнка), розташоване родове гніздо Антіохів-Вербицьких. Зовні будинок ...
| Про погодження передачі частини будівлі у м. Авдіївці в державну власність, Кабінет Міністрів УкраїниПро погодження передачі частини будівлі у м. Авдіївці в державну власність Погодитися з пропозицією Генеральної прокуратури України та Авдіївської міської ради (Донецька область) щодо передачі частини будівлі (літер А-4) загальною площею 294,7 кв. метра (реєстраційний номер 36808203) по вул. Молодіжній, 7, у м. Авдіївці в державну власність із закріпленням її на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.
Деякі питання підготовки до реалізації національного проекту “Олімпійська надія - 2022” - створення спортивно-туристичної інфраструктури”, Кабінет Міністрів УкраїниДеякі питання підготовки до реалізації національного проекту "Олімпійська надія — 2022" — створення спортивно-туристичної інфраструктури" 1. Затвердити подане Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами попереднє техніко-економічне обґрунтування національного проекту "Олімпійська надія — 2022" — створення спортивно-туристичної інфраструктури", яким передбачається здійснення заходів, необхідних для подання заявки Міжнародному олімпійському комітету у 2014 році, зокрема будівництво в 2012-2021 роках:
|