Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Сусіди допоможуть запобігти паводкові

  Сусіди допоможуть запобігти паводкові

  Президент Угорщини запевнив Миколу Азарова, що у разі необхідності водосховища його країни приймуть надлишкову воду з Тиси

  Другого дня офіційного візиту до Угорщини Прем’єр-міністр Микола Азаров зустрівся з Президентом цієї держави Яношем Адером. Глава українського уряду подякував за вольове рішення, відповідно до якого розпочався імпорт до України природного газу, придбаного на європейських спотових ринках. «Україна протягом багатьох років вела важкі переговори з нашими сусідами, і тільки Угорщина вирішила це питання, забезпечивши прорив в енергетичній незалежності України», — наголосив Микола Азаров.

  Водночас він зазначив, що на прохання угорської сторони Україна може збільшити у 2—2,5 раза експорт електричної енергії, забезпечивши потреби сусідів в електроенергії.

  Також сторони обговорили питання екологічного захисту в Карпатському регіоні та можливості розвитку туризму в Українських Карпатах. При цьому Президент Угорщини зазначив, що в Україні надзвичайно мальовнича природа, зокрема в басейні річки Тиса. На його переконання, ми маємо великий потенціал для розвитку туризму, зокрема водного.

  Крім того, обговорено питання захисту населення наших країн від можливого паводка. Янош Адер зауважив, що, відповідно до прогнозів, складається досить тривожна ситуація, оскільки у Карпатському регіоні накопичилося у два рази більше снігу, ніж зазвичай. Тому, підкреслив він, зараз необхідно вжити заходів для того, щоб запобігти можливим негативним наслідкам.

  «Ми маємо намір зробити все для того, щоб запобігти трагедії та стражданням від паводків, які нам добре відомі з нашої історії», — зазначив Янош Адер, додавши, що Україні та Угорщині у цьому напрямку необхідно взаємодіяти. При цьому він повідомив, що у разі екстремального паводка угорські водосховища можуть на 70 сантиметрів знизити рівень води у річці Тиса.

  З Президентом Угорщини Микола Азаров обговорив найактуальніші питання. Фото Oлега МAРКЕВИЧA

  У свою чергу Микола Азаров запевнив, що українські водосховища підготовлені до весняного водопілля, і, за розрахунками, здатні повністю впоратися з можливою високою водою. «У нас є гарний досвід прикордонної співпраці, і наші служби мають усі можливості оперативно взаємодіяти у питанні недопущення катастрофічних наслідків паводка», — цитує слова глави уряду департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

  Також Прем’єр провів діловий сніданок з депутатами Державних зборів Угорщини, під час якого закликав до співпраці угорський бізнес, відзначивши поліпшення інвестиційного та податкового клімату в Україні.

  Угорська сторона на зустрічі порушувала питання збільшення переходів на українсько-угорському кордоні, а також активізацію впровадження закону про мови стосовно угорської меншини.

  У рамках візиту глава українського уряду також поспілкувався з угорськими ЗМІ. Зокрема Микола Азаров розповів про перспективи розвитку транспортної логістики у напрямку Європи. «Для нас важливо забезпечити надійні транспортні потоки між Україною та Європою. І угорський напрямок видається актуальним і вигідним, оскільки це найкоротший шлях до центру Європи», — підкреслив він.

  Прем’єр нагадав, що за два останні роки в Україні модернізовано автошляхи Київ — Ягодин та Київ — Львів, і зараз настала черга угорського логістичного напрямку. «Я порушив це питання перед Прем’єр-міністром Угорщини і сказав: якщо ви готові надати нам кредити, то ми готові достатньо швидко реалізувати ці проекти», — повідомив Микола Азаров, додавши, що кошти частково можуть бути надані Європейським Союзом або Європейським банком реконструкції та розвитку.

  Відповідаючи на запитання щодо реальності підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС, глава уряду заявив: «Тут ніхто не виграє і не програє — програш буде для обох сторін, якщо ми не підпишемо угоду. Я оптиміст тому, що це рішення, яке готувалося кілька років, відповідає інтересам як України, так і Євросоюзу. Це буде дуже серйозною поразкою, якщо велика європейська країна з абсолютно надуманих причин не отримає права підписати цю угоду. Це не свідчитиме про те, що керівництво України не бажає інтеграції. Саме європейські політики візьмуть на себе відповідальність за це».

  Перебуваючи в Угорщині, Микола Азаров відвідав одне з фермерських господарств та ознайомився з роботою Південно-Пештських очисних споруд.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Институт проблем правоприменения назвал четыре основных фактора зависимости российских судей

  Институт проблем правоприменения при Европейском университете в Санкт-Петербурге представил доклад «Как обеспечить независимость судей в России» — результат трехлетней исследовательской работы. ...

  «Снігова людина» не вважає себе унікумом

  Спека плавила асфальт, розжарювала бруківку. Коломия сяяла на щедрому липневому сонці білими будинками, виблискувала банями церков. У саму маківку літа особливо приємно поговорити про сніг і ...

  ДАІ Полтавщини бажає учасникам дорожнього руху безпечних доріг!

  У зв'язку з погіршенням погодних умов Державтоінспекція Полтавської області вирішила нагадати усім без винятку учасникам дорожнього руху про правила поведінки на дорозі.

  Щодо вартості окремих видів картонно-паперової продукції, що ввозиться на митну територію України, Державна митна служба України

  Начальникам митниць Для використання в роботі при здійсненні контролю правильності визначення митної вартості товарів направляємо орієнтовні ціни на окремі види картонно-паперової продукції, які є актуальними у квітні 2013 року для продукції, що ввозиться на митну територію України за контрактами, укладеними у березні 2013 року, та індекси оптових цін FOEX, які склалися в Європі на міжнародній Гельсінській біржі станом на 19.03.2013, надані Асоціацією українських підприємств целюлозно-паперової галузі "УкрПапір" листом від 19.03.2013 № 217 у відповідності до Меморандуму про інформаційне забезпечення від 20.04.2012 № 522.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Огромное количество необходимой информации. Большое спасибо. Очень благодарны! Ребята - умнички.

  Просто замечательный! Хорошенький интернет сайтик! Классно! Всё очень удобно и легко. Благодарю за профессиональный интернет проект!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0