В одному з лісництв Тернопілля випалювали деревне вугілля. Але підприємець, який організував цех, жодних дозвільних документів на таку бізнесову справу не мав, податків до бюджету не сплачував і запевняв, що взагалі не веде господарської діяльності. «Забув» він також укласти трудові угоди із двома працівниками, яких найняв для роботи і зарплатню яким виплачував у «конвертах».
Досудебное следствие:
- - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
- - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
- - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
- - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:
- - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
- - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
- - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
- - изучение материалов уголовного дела и др..;
- - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:
- - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
- - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
- - подготовка и заявление ходатайств;
- - заявления гражданского иска;
- - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
- - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.
Підпільні вуглярі розвелися на Тернопіллі
|
|
|
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом
Это Вас точно заинтересует
Про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель", Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: 1. Абзац другий частини другої статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 33, ст. 471; із змінами, внесеними Законом України від 24 травня 2012 року № 4851-VI) доповнити словами "у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України". Италия. Необычный судГородской суд Рима вынес на первый взгляд стандартное решение: он присудил 26 летней итальянке компенсацию за моральный ущерб и судебные издержки в 26 тысяч евро за выигрыш в суде против возбужденного на нее административного дела. | Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 18.12.2012 № 1822 НАКАЗУЮ: Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2012 році, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2012 році Відповідно до частини шостої статті 102 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2012 році згідно з додатком.
|




