Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Пасажироперевізників цивілізують примусово

  Пасажироперевізників цивілізують примусово

  За прозорість ринку і безпеку руху виступає влада і громада

  Уже з наступного року Мінінфраструктури розпочне масштабну реформу в транспортній галузі, яка зачепить сферу пасажирських автоперевезень. І хоча влада стверджує, що переймається виключно безпекою пасажирів, перевізники побоюються простого перерозподілу ринку. Мовляв, це випливає зі слів першого заступника міністра інфраструктури Костянтина Єфименка про укрупнення фірм-перевізників, під час якого великі власники поглинуть малих.

  — Якщо наприкінці 1980-х — початку 1990-х років перевезення в Україні здійснювали 730 перевізників, — пояснив свої наміри високопосадовець, — і їх можна було порівняно просто контролювати щодо наявності відповідної матеріально-технічної бази, порядку випуску транспортних засобів на лінію, то нині в нас без таксі — 18 тисяч перевізників.

  Треба перейняти європейський досвід окремого оформлення прав водія на комерційні перевезення. Фото Володимира ЗАЇКИ

  Як легалізувати пасажирські перевезення, радилися на робочій нараді, яку організувала Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за участю Міністерства інфраструктури, Укртрансінспекції, Департаменту автотранспорту і Союзу перевізників.

  — Ця зустріч — складова частина спільної роботи служби, представників органів влади та громадськості щодо комплексного врегулювання та ухвалення дієвих рішень з питань легалізації пасажирських перевезень, а також гарантування відповідного рівня безпеки і послаблення соціальної напруги серед працівників бізнесу в галузі автомобільного транспорту, — зазначив голова Державної служби Михайло Бродський.

  Корегування потрібно

  За результатами наради її учасники підписали спільний протокол, спрямований на врегулювання гострих питань розвитку бізнесу і домовилися сформувати свої пропозиції стосовно низки питань. Передусім ідеться про розроблення ефективного регуляторного механізму, за яким можна виставляти транспортні засоби на конкурс (запровадження реєстру відомостей про учасників тендеру), закріплені на вже працюючих маршрутах або тих, що раніше виставлялись на конкурс і слугували складовою частиною нарахування балів за отриманим маршрутом.

  Чимало проблемних питань пов’язані з переоформленням свідоцтв на право займатися підприємницькою діяльністю та отриманням ліцензій на пасажирські автомобільні перевезення, із внесенням змін до нормативно-правової бази щодо обов’язковості застосування тахографів і ременів безпеки під час пасажироперевезень. Потребує корегування нормативно-правова база задля посилення відповідальності керівників автотранспортних підприємств за допуск до роботи водіїв, які не пройшли обов’язкового щорічного медичного огляду. Роботодавців слід інформувати про порушення правил дорожнього руху, яких припустилися їхні водії. Не завадить і запроваджувати європейський досвід щодо окремого оформлення прав водія на здійснення комерційних перевезень.

  Внести зміни до Кодексу

  Паралельно з цим триває робота, спрямована на реалізацію домовленостей, досягнутих на попередніх зустрічах. А це призупинення чинності наказу Мінтрансзв’язку (від 12. 04. 2007 р. №285) до 01. 04. 2013 року в частині заборони використання автобусів класу В категорії М2 для перевезення пасажирів на регулярних автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км. Надання тимчасових дозволів на автобуси цієї категорії, які нині обслуговують певні міжобласні автобусні маршрути. Таким перевізникам допуск до участі в конкурсах на міжобласних автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км можливий лише за певних умов. Передусім ідеться про обов’язкове подання до зазначеного терміну 2013 року гарантійного листа з проектом інвестиційного зобов’язання про заміну протягом року цих транспортних засобів на такі, що відповідатимуть вимогам вищезгаданого наказу. Невиконання гарантійних зобов’язань стане підставою для розірвання договору з перевізником та виходу його з ринку автоперевезень.

  Не менш важливою є й безпековий бік справи. Задля зниження аварійності на автомобільному транспорті у зв’язку з неналежним дотриманням водіями транспортних засобів відповідного швидкісного режиму учасники зібрання запропонували внести до Кодексу про адміністративні правопорушення зміни, спрямовані на позбавлення права керування транспортними засобами водіїв, які нехтують встановленими обмеженнями швидкості руху. Якщо перевищення становить більш ніж на 20 км/год — строком на один рік, на 50 км/год — на три роки.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Cлова підтримки й співчуття

  Президент Віктор Янукович висловив співчуття у звязку зі смертю президента ФІБА Європа Олафура Рафнссона.

  На Закарпатті керманич авто виїхав на залізничну колію

  Днями, на автодорозі поблизу міста Перечина, водій легковика виїхав на залізнично-дорожню колію. На щастя, він не постраждав, лише транспортний засіб зазнав механічних пошкоджень.

  Участие адвоката при вызове в качестве свидетеля

  Лишь адвокат по уголовным делам, который имеет свидетельство о праве заниматься адвокатской деятельностью, может быть допущен на допрос, как защитник подозреваемого

  Виновного в подготовке покушения на В.Путина приговорили к десяти годам лишения свободы

  Мосгорсуд приговорил к десяти годам лишения свободы в колонии Илью Пьянзина, признанного виновным в подготовке покушения на президента РФ Владимира Путина, сообщают «РИА Новости».

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Просто спасибо!. Совершенно случайно набрел на сайт, чему очень рад! С удовольствием размещу ссылку на своей станичке!

  С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш интернет проект -,действительно, на сегодняшний день - единственный в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем сайты. Интернет проект многофункционален в пользовании. На нем здорово отдыхать - просто и быстро.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0