Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Осінніх барв очей зачарування

  Осінніх барв очей зачарування

  Якщо восени жовте листя довго не опадає з дерев, зима буде суворою

  Павло ЛАРІОНОВ для «Урядового кур’єра»

  Три минулих літніх місяці були щедрими на спеку і грозові дощі. Попри погодні негаразди, трудівники села зустрічають осінь із хорошим урожаєм: державні засіки повняться добірним зерном. На осінніх ринках маємо широкий вибір овочів і фруктів, винограду та баштанних. Непоганий «урожай» зібрали й пасічники: оскільки пишно цвіли медоноси, літній взяток був щедрим.

  Якою ж буде осінь? За народними прикметами, сухою. Знаковими на майбутні прогнози є кілька днів у вересні. Вести свої спостереження можна починати з 5 вересня — Луки-Брусничника. О цій порі починає з’являтися осіннє забарвлення у гаях і дібровах. Запалахкотять яскравим рум’янцем горобина, калина, шипшина — перша ознака теплої осені. Зверніть увагу, як падає листя з осики: якщо горілиць — буде холодна зима, а якщо долілиць — осінь і зима будуть теплими. Якщо листопад у вересні затримається, осінь буде сухою. Відліт журавлів до свята Луки-Брусничника — на ранню зиму.

  Свято Усікновіння нагадує про те, що Іоанна Хрестителя, звинуваченого за критичні промови проти правителя Галілеї Ірода Антипи, обезголовили на прохання його дружини Іродіади. Згадувати день мученицької кончини пророка почали його учні. У наш час цього дня поминають воїнів, які загинули на полі бою. У давнину це був єдиний день, коли господині не варили борщу: не вживали овочів, що мають круглу форму (капуста, буряк, картопля). «Іван Пісний — осені батько хрещений, осінь стрічає, а баба своє літо починає», — стверджує народне прислів’я. З Усікновіння починаються холодні зоряні ночі.

  Фото Олександра ЛЕПЕТУХИ

  14 вересня — Семена-Стовпника (Семена-літопроводця). До цього дня слід завершити сіяти озимі. На Семена засилають старостів, а на Покрову (14.10) — справляють весілля. З 14 по 21 вересня триває друге «бабине літо». Коротшають дні, довшають ночі. «На Семена до обіду сій, ори, а після обіду немає пори», — каже народне прислів’я. Якщо з цього дня починають відлітати у вирій гуси, зима буде рання. Летять клини високо — осінь буде затяжною; низько — зима сніжною. Якщо на цей час ще не відлетіли у вирій шпаки — осінь буде холодна, з дощами.

  Різдво Богородиці здавна відзначають як день жіноцтва. Свята вважається покровителькою бездітних жінок і допомагає їм стати породіллями. Цього дня претендентки на материнство повинні пригощати обідом і обдаровувати бідних і нужденних, «щоб молилися Богородиці за її дітей». Із Другою Пречистою завершується заготівля чар-зілля, барвінку. За давніми прикметами, з цього дня починається справжня осінь.

  На Петра і Павла (осінніх) Горобинника припадає день осіннього рівнодення. Горобина цього дня — іменинниця. У селах її червоні кетяги розвішують під стріхами поряд із калиною. Гарно вродила горобина — осінь буде дощова.

  Свято Воздвиження — поклоніння Хресту Господньому. У багатьох релігіях знак хреста вважається символом вічного життя. Але після Голгофи цей символ став знаменням спасіння. У народі існує повір’я, що цього дня здвигається небо і земля. Усі плазуни ховаються у глибокі нори і сплять там цілу зиму, аж до першого весняного грому.

  Пора осіннього різнобарв’я — чудова і неповторна. Здрастуй, осінь!

  НАШ КАЛЕНДАР

  1 вересня — День знань.

  2 вересня — День нотаріату; День підприємця.

  8 вересня — Міжнародний день солідарності журналістів; Міжнародний день грамотності; День фізичної культури і спорту; День українського кіно.

  9 вересня — День танкістів; День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

  11 вересня — Усікновіння голови пророка Іоанна Хрестителя. Суворий піст.

  15 вересня — Міжнародний день демократії; День винахідника і раціоналізатора; День фармацевтичного працівника.

  16 вересня — День працівника лісу; Міжнародний день охорони озонового шару.

  17 вересня — День рятівника.

  21 вересня — Міжнародний день миру; Різдво Пресвятої Богородиці. Друга Пречиста.

  22 вересня — День партизанської слави.

  23 вересня — День машинобудівника; Петра і Павла (осінніх).

  24 вересня — Всесвітній день боротьби із захворюваннями серця.

  26 вересня — Європейський день мов.

  27 вересня — День туризму; Воздвиження Хреста Господнього.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  У Києві працівники ДАІ затримали двох юнаків, які вирішили дістати кошти злочинним шляхом

  В столиці непрацюючі мешканці Київської області уночі пограбували пенсіонера. Літній чоловік лишився грошей та мобільного телефону.

  Щодо відображення у бухгалтерському обліку авансових внесків з податку на прибуток, Міністерство фінансів України

  Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям, виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Севастопольській міській державній адміністрації, Міністерству фінансів Автономної Республіки Крим, головним фінансовим управлінням та департаментам фінансів обласних державних адміністрацій і виконавчому органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), фінансовому управлінню Севастопольської міської державної адміністрації

  Про бактеріально-забруднену молочну продукцію новозеландської компанії "Fonterra", Міністерство доходів і зборів України

  Митниці Міндоходів Про бактеріально-забруднену молочну продукцію новозеландської компанії "Fonterra" Згідно з листом Посольства України в Австралії від 08.08.2013 № 61513/14-210-661, Міністерство закордонних справ i торгівлі Нової Зеландії, 7 серпня 2013 року, офіційно повідомило про виявлення бактеріально-забрудненого концентрату сироваткового білка (WPC 80) новозеландської компанії "Fonterra" бактерією Clostridium botulinum, що може викликати захворювання дитячого ботулізму.

  Судья в отставке не вправе помогать в досудебном урегулировании споров, – Совет судей РФ

  Судья, пребывающий в отставке, не вправе осуществлять деятельность медиатора, то есть помогать в досудебном урегулировании споров, сообщается на сайте Совета судей РФ.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Для меня это была огромная находка! Уже неделю разбираюсь развлекаюсь учусь здесь на интернет портале и уходить отсюда совсем не собираюсь.

  Этот интернет проект классный! работал на нем довольно часто. Думаю, что этот интернет проект ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими работами чаще! Дерзайте!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0