Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Коли під кілем значно більше, ніж сім футів

  Коли під кілем значно більше, ніж сім футів

  У Чорному морі триває рятувально-пошукова операція, ускладнена сильним штормом

  Троє українських моряків, врятованих із затонулого 4 грудня біля узбережжя Туреччини судна «Волго-Балт 199», почуваються добре, вони вже мали змогу поспілкуватися зі своїми родичами і за кілька днів повернуться додому, повідомили вчора в МЗС України.

  А з Генерального консульства України у Стамбулі, яке тримає цю ситуацію на постійному контролі, надійшла інформація, що 4 грудня українські дипломати відвідали врятованих у лікарні. У медичному закладі нашим співвітчизникам та громадянинові Російської Федерації було надано професійну медичну допомогу, після чого їх виписали з лікарні й поселили в одному зі стамбульських готелів. Встановлено й особу загиблого українського моряка. Нині Генконсульство контактує з його рідними на предмет залагодження жалобних формальностей.

  За попередніми даними, завантажене вугіллям судно «Волго-Балт 199» вийшло 30 листопада з порту Маріуполь, воно перевозило вантаж у порт Анталія. 4 грудня 2012 р. поблизу узбережжя Туреччини потрапило в сильний шторм, розкололося навпіл та фактично миттєво затонуло.

  Екіпаж не мав часу скористатися рятувальним оснащенням. Врятовані члени екіпажу вистрибнули за борт, упродовж 2—3 годин трималися на поверхні води. Трьох громадян України та громадянина РФ, які весь час трималися однією групою, підняли на борт рятувального судна, де їм одразу була надана необхідна медична допомога.

  Офіційно оприлюднено також список не знайдених на вчора членів екіпажу, серед яких і капітан Василь Воротинцев.

  Штормовий сезон у Чорному морі розпочався трагедією. Фото з сайту zaman.com

  Та стихії виявилося замало цих жертв. У ході пошуків суховантажу «Волго-Балт 199» загинули троє рятувальників, повідомив Reuters. Рятувальна шлюпка врізалася в скелі. Троє рятувальників пропали безвісти. Крім того, загинув місцевий рибалка, який допомагав екіпажу катера.

  Із цього району Чорного моря надійшов сигнал про те, що зазнало аварії інше судно, на борту якого перебувають 14 осіб. У нього вийшло з ладу рульове управління, проте направити рятувальників до нього неможливо в умовах шторму, який «скасував» у протоці Босфор поромне сполучення.

  Чому бажають попутного вітру і сім футів під кілем? Відомо, що майже шість тисяч років до нашої ери на Нілі вже знали вітрило. Однак довго воно було примітивним. А тому судна мусили в разі зустрічного вітру ставати на якір і чекати, доки вітер стане попутним. Ця обставина змушувала кораблі триматися поблизу берегів і цуратися відкритого моря. А оскільки осадка кораблів того періоду не перевищувала двох метрів, керманичі намагалися мати під кілем не менше 7 футів (приблизно 2,1 м), щоб навіть на хвилі їх не вдаряло об грунт. Звідси, мабуть, і походить добре побажання: «Попутного вітру і сім футів під кілем». Та, на жаль, вітер не завжди буває попутним, а коли його швидкість зростає, це призводить до біди.

  ОФІЦІЙНО

  Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству закордонних справ, Міністерству надзвичайних ситуацій приєднатися до пошуків українських моряків, які перебували на суховантажному судні, що затонуло біля берегів Туреччини, з можливістю залучення необхідних українських відомств.

  Глава уряду зазначив: українські сили і засоби мають бути готові у разі потреби сприяти пошукам, наданню медичної, матеріальної та інших видів допомоги.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року, Кабінет Міністрів України

  Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року 1. Затвердити план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року , що додається.

  Картопля за ціною води

  Привізні овочі на Луганщині дешевші за вирощені у краї. Область у цьому році посіла перше місце в країні за врожайністю зернових культур серед регіонів степової зони. Приріст обсягів виробництва ...

  Про реєстрацію оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 30.07.2012 та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я України

  Про реєстрацію оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 30.07.2012 та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 7 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін ( z1141-11 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2011 № 602, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04.10.2011 за № 1141/19879, НАКАЗУЮ:

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Чувствуется истинная забота о пользователях. Благодаря интересному интернет порталу я, наконец-то, надумался купить отдельную линию.

  Для меня это просто большая находка! Вторую неделю зависаю на ресурсе и валить отсюда не собираюсь. Интересно, здорово!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0