Справа № 199/5526/14-ц
(2/199/2751/14)
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07.08.2014 року м. Дніпропетровськ
Суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Якименко Л.Г., ознайомившись з матеріалом позовної заяви ОСОБА_1 до ОК «Житлово-будівельний кооператив №174 «Спорт» та Дніпропетровської міської ради, третя особа Четверта дніпропетровська державна нотаріальна контора, про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування, -
В С Т А Н О В И В:
Дана позовна заява не відповідає вимогам ст.ст. 119 ЦПК України з наступних підстав:
· не зрозумілі підстави позовних вимог про встановлення факту прийняття спадщини;
· не зрозуміло, з якого розрахунку зазначена ціна позову 50000 грн., не надано висновок про оцінку спірного майна на дату звернення до суду;
· не сплачений судовий збір;
· не зазначено та не надано документи, які підтверджують вступ позивачки у члени кооперативу після смерті батька, оскільки відповідно до Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу, спадкоємці, які не мають права на вступ до кооперативу або відмовилися від цього права, успадковують паєнагромадження померлого члена кооперативу в установленому законом порядку.
Виходячи з викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Позов ОСОБА_1 до ОК «Житлово-будівельний кооператив №174 «Спорт» та Дніпропетровської міської ради, третя особа Четверта дніпропетровська державна нотаріальна контора, про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування залишити без руху і надати позивачці строк до 15.07.2014 року для усунення вказаних недоліків.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачу зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.Г. Якименко
виданої ТОВ „СГС ПЛЮС”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиЩодо продовження дії ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ „СГС ПЛЮС" Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
В Минюсте обсуждают вопросы усовершенствования работы с обращениями гражданВ Министерстве юстиции Украины проходит тематический краткосрочный семинар с государственными служащими V категории — руководителями структурных подразделений Главных управлений юстиции Министерства юстиции Украины в областях и г. Киеве на тему: «Проблемные вопросы и пути совершенствования организации работы с обращениями граждан». Об этом сообщает пресс-служба ведомства.
| Щодо відображення у бухгалтерському обліку авансових внесків з податку на прибуток, Міністерство фінансів УкраїниМіністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям, виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Севастопольській міській державній адміністрації, Міністерству фінансів Автономної Республіки Крим, головним фінансовим управлінням та департаментам фінансів обласних державних адміністрацій і виконавчому органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), фінансовому управлінню Севастопольської міської державної адміністрації
Провал возле моста Патона уже ликвидировалиПровал на автодороге вблизи моста Патона ликвидируют до конца дня. Об этом сегодня, 8 августа, с места происшествия заявил главный инженер коммунальной корпорации Киевавтодор Василий Мельниченко, ...
|