К/800/45354/14
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
01 вересня 2014 року м. Київ
Суддя Вищого адміністративного суду України Гаманко О.І., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 02 червня 2014 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 29 липня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління державної пенітенціарної служби України в Харківській області про визнання дій незаконними, зобов'язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в:
Не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями, ОСОБА_1 подав касаційну скаргу.
Касаційна скарга не відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки до неї не додано документа про сплату судового збору в розмірах ставок цього збору, передбачених Законом України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року №3674-VI, який набрав чинності з 01.11.2011 року.
Керуючись ст. ст. 108, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
у х в а л и в:
1.Касаційну скаргу ОСОБА_1 залишити без руху.
2.Надати термін для усунення недоліків касаційної скарги до 22 вересня 2014 року.
3.Повідомити ОСОБА_1 про необхідність сплати судового збору в розмірі 51,60грн за реквізитами: УДКСУ у Печерському р-ні; рахунок отримувача: 31210255700007; Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38004897; Код банку отримувача: 820019; Банк отримувача: ГУ ДКСУ у м. Києві; Код класифікації доходу бюджету: 22030005 "Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)"; Символ звітності: 255; та надання до суду оригіналу документу про його сплату.
4.Роз'яснити, що невиконання вимог ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для повернення касаційної скарги скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.І. Гаманко
що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, Міністерство соціальної політики УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2012 р. за № 1614/21926 Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати
На Миколаївщині підліток без посвідчення водія, з ознаками сп’яніння та ще й на чужому мопеді катався вулицями нічного містаСьогодні вночі, 17-річний юнак, перебуваючи з явними ознаками алкогольного спяніння, вирішив покататися на чужому мопеді поки не завадили працівники ДАІ.
| Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02.10.2012 № 1360, НАКАЗУЮ:
Про надання гуманітарної допомоги Республіці Філіппіни, Президент УкраїниУказ Президента України З метою сприяння в подоланні наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в Республіці Філіппіни, та відповідно до статті 10 Закону України «Про гуманітарну допомогу»( 1192-14 ) постановляю:
|