пр. № 6/759/486/14
ун. № 759/10663/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2014 року Святошинський районний суд міста Києва в складі:
головуючого-судді Мазур І.В.
при секретарі Сіряченко Я.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві заяву Моторно (транспортного) страхового бюро України про виправлення описки,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Святошинського районного суду м.Києва від 11.03.2014року задоволено позов Моторно (транспортного) страхового бюро України до ОСОБА_1 про відшкодування в порядку регресу витрат, пов'язаних з виплатою страхового відшкодування.
До суду звернувся представник позивача Бєлишев Д.Є. про виправлення описки у виконавчому листі, оскільки відповідно до ч.3 ст.18 ЗУ «Про виконавче провадження » у виконавчому документі зазначається зокрема: індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника…
Відповідно до ч. 2 ст. 369 ЦПК України суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.
Сторони в судове засідання не з'явилися, повідомленні належним чином, про причини неявки суд не повідомили. Відповідно до ст. 369 ЦПК України неявка сторін не перешкоджає розглядові питання про виправлення описки.
Суд, дослідивши письмові докази по справі встановив наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 369 ЦПК України виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження".
Положеннями ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що у виконавчому документі зазначаються, зокрема індивідуальний ідентифікаційний номер боржника.
24.06.2014р. судом було зроблено електронний запит до Міністерства доходів та зборів України.
Згідно відповіді наданої Міністерством доходів та зборів України надати реєстраційний номер облікової картки платника податків ОСОБА_1 не має можливості з причин: фізичну особу неможливо однозначно ідентифікувати..
Таким чином, заява не підлягає задоволенню, оскільки інформація про боржника в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків відсутня.
Враховуючи вищевикладене, керуючись вимогами 208-210, 369 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у задоволені заяви Моторно (транспортного) страхового бюро України про виправлення описки у виконавчому листі.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: