Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Бабським тижнем прощаємося з зимою

  Бабським тижнем прощаємося з зимою

  Як сучасна молодь святкує Масницю

  Ліна ПАРТОЛЕНКО для «Урядового кур’єра», Володимир ЗАЇКА (фото), «Урядовий кур’єр»

  Зима справді затягнулася, ще й на додачу дощами приморосила. Однак ця нестерпна погода — не завада одному з найулюбленіших свят українців. У цьому році до доброї традиції долучився Мистецький Арсенал, зробивши стильне дійство, до якого виявилися небайдужими студентство, молоді сім’ї і, звісно, дітвора.

  «Тут смачно, цікаво і є чим зайнятися», — кажуть вони. Адже підхід до Масниці тут більш ніж комплексний: рукотвори від хенд-мейкерів, майстер-класи з вишивки, розпису, ткацтва, виставка кітчевого живопису від Антіна Мухарського, багато-багато інших розваг і смачних страв.

  «Бурса фольклору» навчить народним танцям

  «У Масниці є назва «бабський тиждень». У цей час чоловіки мають слухати дівчат і виконувати їхні забаганки», — каже Валерій Гладунець, керівник танцмайданчику. Тож чому б не потанцювати-похороводити з чоловіками, яких зазвичай не змусиш на подібний крок? «Бурса фольклору» вчить народним танцям, а скрипалі й бандуристи не припиняють грати. «Не соромтеся. Хто соромиться, того ми самі витягнемо на танці», — розігріває публіку Валерій.

  Скуштуйте, це райська насолода!

  Танці й музика — обов’язкові елементи хорошого настрою, однак не основні, а на Масницю і поготів. На цьому святі головними вирішили зробити млинці. З сиром, печеними яблуками, шоколадом і вишнею, маком, м’ясом, ікрою, лососем — це не весь діапазон представлених на святі млинців (щоправда, заявлених сто видів знайти не вдалося). Доповнюють меню смаколиків пироги, пряники, шоколад і цукерки, солодкі напої і — як без нього? — борщ з пампушками. Ціни на страви коливаються від 5 до 50 гривень.

  Тут смачно і цікаво

  Серед відвідувачів нам вдалося зустріти тих, хто прийшов не тільки погуляти на Масницю, а й відсвяткувати день народження. Місце й справді належне, принаймні придбати подарунків собі коханому можна безліч. Ті, хто розраховує купити щось корисне і приємне на невелику суму, можуть купити мед Максима Пчелова. «У мене акацієвий і гречаний мед. У ньому всі вітаміни, амінокислоти, макро- і мікроелементи», — запрошує скуштувати він. Або — свічки Ганни Вовк. Вони виготовлені з натурального воску вручну, без ароматизаторів. Інші майстри пропонують прикраси, вироби з повсті, аксесуари з дерева і шкіри, а видавці — книжки.

  Тим, хто хоче придбати український національний одяг, є на чому зупинити свій вибір. Окрім традиційної полтавської вишиванки, тут можна натрапити на (майже екзотичний) одяг із конопель. «Етноконопляний одяг має стильний вигляд і, здається, стає модним. Працюємо за стародавніми технологіями з тканиною, яку закупили ще в дев’яностих роках. Нині тільки вигадуємо нові моделі. Ось, наприклад, нашили з подругою, якій належить ідея нашого рукоділля, камізельок. А люди купують», — каже пані Ліда з Івано-Франківська.

  Це не ложка, а майбутній музичний інструмент

  Цікаво розповідає Микола Тихонович з «Київського кобзарського цеху» про українські народні інструменти, вправно виготовляючи кобзу. «Ми намагаємося зберегти кобзарську традицію. У нас ця справа сімейна: мої сини також цим займаються», — зазначає він.

  Як завжди, викликає позитив «Сіновал». «А сфотографуй-но мене з цим поросям», — почула я, коли вкотре розглядала тварин, зроблених із сіна.

  Вартість входу на свято така: для дорослих — 40, для дітей — 10 гривень, а для малечі до семи років, як завше, безкоштовно.

  Насамкінець. А для того, щоб ви нічого не пропустили на Масницю в Мистецькому Арсеналі (бо там — усе цікаве), «УК» пропонує коротку програму заходів на 16—17 березня.

  16 березня, субота:

  11.00-15.00 — Майстер-клас «Жива глина».

  11.00-12.00 — Майстер-клас зі створення книжки-мініатюри.

  12.00-13.00 — Майстер-клас для дітей «Малюємо долоньками».

  12.00-14.00 — Майстер-клас Миколи Теліженка «Українська витинанка».

  14.00-15.00 — Майстер-клас з виготовлення свічок із вощини та їх декорування.

  14:00-15:30 — Майстер-клас «Петриківський розпис».

  17 березня, неділя:

  11.00-12.00 — ЕКО-майстер-клас «Іграшки із шкарпеток».

  12.00-14.00 — Майстер-клас «Оберег для дому».

  15.00-16:30 — Вишивка шовковими стрічками та розпис на магнітах від Оксани Медведєвої.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про встановлення на січень 2013 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом

  Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів із зобов'язань, що виникають із договорів та інших правочинів, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

  Головам апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів із зобов'язань, що виникають із договорів та інших правочинів

  професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 14 вересня 2006 року "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів"( 131-16 ) (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 42, ст. 406) за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів присудити Премію Верховної Ради України:

  Про віднесення нерухомого майна до сфери управління Державної екологічної інспекції, Кабінет Міністрів України

  Про віднесення нерухомого майна до сфери управління Державної екологічної інспекції Віднести нерухоме майно за переліком згідно з додатком до сфери управління Державної екологічної інспекції.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Этот портал просто офигенный. Чрезвычайно нужный и простой в пользовании интернет сайт.

  Чувствуется такая редкая на сегодня забота о ближних. Благодаря столь занимательному сайту я, наконец, надумался обзавестись безлимитом.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0