Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Про усиновлення дитини одним із подружжя - Оболонський районний суд міста Києва - Диба О. В.

  1. УКРАЇНА
  2. ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
  3. УХВАЛА

07.05.2014 Справа № 756/6130/14-ц

УКРАЇНА

ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

04212, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2є

________________________________________________________________

756/6130/14-ц

Справа №2-о/756/151/14

УХВАЛА

07 травня 2014 року суддя Оболонського районного суду м. Києва О.В.Диба, розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1, заінтересовані особи ОСОБА_2, Служба у справах дітей Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації, ОСОБА_3 про усиновлення дитини одним із подружжя, -

В С Т А Н О В И В:

Заявник звернувся із заявою про усиновлення дитини одним із подружжя однак, в порушення вимог ст. 119 ЦПК України позивач не виконав вимог, які ставляться до заяви при зверненні до суду, які унеможливлюють відкриття провадження по справі, а саме:

- Заявником не в повній мірі сплачено судовий збір;

З поданої до суду заяви вбачається, що заявник заявляє чотири вимоги немайнового характеру.

Відповідно до ч.3 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру, щодо кожної з заявлених позовних вимог.

Крім того, згідно п.2 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" розмір судового збору за подання позову немайнового характеру становить 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати (243,60 грн.).

Таким чином, заявнику слід надати суду доказ про сплату ним судового збору відповідно до кількості заявлених ним вимог.

Згідно ст. 121 ЦПК України, суддя встановивши, що позовну заяву (заяву, скаргу) подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача (заявника, скаржника) і надає йому строк для усунення недоліків.

Якщо позивач (заявник, скаржник), відповідно до ухвали суду, у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 ЦПК України, позовна заява (заява, скарга) вважається поданою в день її первісного подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачу.

Додатково суд роз'яснює, що відповідно до ч. 5 ст. 121 ЦПК України у випадку повернення позовної заяви позивачу це не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Враховуючи наведене, вважаю, що провадження у справі неможливо відкрити до усунення вказаних недоліків, а тому позовну заяву слід залишити без руху, а позивачу надати строк для їх усунення.

Керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи ОСОБА_2, Служба у справах дітей Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації, ОСОБА_3 про усиновлення дитини одним із подружжя - залишити без руху;

Надати заявнику строк для усунення недоліків - протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали;

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: О.В. Диба

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом

Это Вас точно заинтересует

Про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки та розширення галузі уповноваження (атестації), Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки та розширення галузі уповноваження (атестації) Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"( 113/98-ВР ), Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі( z0392-05 ), затверджених наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 29.03.2005 № 71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.04.2005 за № 392/10672, НАКАЗУЮ:

Про заохочення спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту, Кабінет Міністрів України

Про заохочення спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту З метою відзначення спортсменів, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету України, підвищення їх соціального захисту, заохочення до успішних виступів на міжнародних змаганнях Кабінет Міністрів України постановляє:

Про реєстрацію оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 31 серпня 2012 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я України

Про реєстрацію оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 31 серпня 2012 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 7 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін ( z1141-11 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21 вересня 2011 року № 602, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 4 жовтня 2011 року за № 1141/19879, НАКАЗУЮ:

На Львівщині водій авто збив чоловіка та втік: порушника швидко розшукали правоохоронці

Працівники Державтоінспекції оперативно розшукали водія-втікача. Порушник збив 36-річного чоловіка та залишив місце пригоди.

Адвокат по уголовным делам
Об адвокате
Просто замечательный! Хорошенький интернет проектик! Классно! Всё очень удобно и легко. Спасибочки за профессиональный ресурс!

. Сегодня совершенно случайно набрел на этот интернет проект, чему крепко рад! С огромным удовольствием размещу ссылку на своей страничке в блоге!
Статьи по уголовному праву
Как выжить в тюремных условиях

Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

Сайт для заключённых

Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

Новости Адвоката
Как уберечься от рейдеров

Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

Мошенники воруют деньги на свадьбах

Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

Свидание с интернета закончилось похищением...

Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0