Справа № 291/432/14-ц
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
УХВАЛА
20 березня 2014 року
Ружинський районний суд Житомирської області у складі:
головуючого -судді Грека М.М.
при секретарі - Кащук Л.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом
Публічного акціонерного товариства « Райффайзен банк Аваль»
ОВС СВ ПМ ДПА у Житомирській області
Відділу Державної виконавчої служби Ружинського районного управління юстиції
Топора Сергія Івановича
Про зняття арешту та заборони на відчуження нерухомого майна.
В С Т А Н О В И В:
Про заміну неналежного відповідача ОВС СВ ПМ ДПА у Житомирській області на належного відповідача Головне управління міндоходів у Житомирській області, юридична адреса: м. Житомир, вул. Войкова буд.7.
Оскільки рішення в справі може вплинути на права позивача Публічного акціонерного товариства « Райффайзен банк Аваль» суд вважає необхідним замінити Головне управління міндоходів у Житомирській області, юридична адреса: м. Житомир, вул. Войкова буд. 7, як відповідача.
Керуючись ст.33 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Замінити відповідача ОВС СВ ПМ ДПА у Житомирській області до участі у справі за позовом Публічного акціонерного товариства « Райффайзен банк Аваль» до відділу Державної виконавчої служби Ружинського районного управління юстиції, Головне управління міндоходів у Житомирській області, юридична адреса: м. Житомир, вул. Войкова буд. 7, Топора Сергія Івановича
Про зняття арешту та заборони на відчуження нерухомого майна.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя М. М. Грек.
Британські лікарі заговорили про смертельну небезпеку нового вірусуБританські лікарі звертають увагу організацій з охорони здоров'я в усьому світі на новий респіраторний вірус, який потенційно може вбивати.
Про призначення та уповноваження органів з сертифікації у державній системі сертифікації, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро призначення та уповноваження органів з сертифікації у державній системі сертифікації Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.93 № 46-93( 46-93 ) "Про стандартизацію і сертифікацію" та з метою виконання вимог ДСТУ 3411:2004 "Система сертифікації УкрСЕПРО. Вимоги до органів сертифікації продукції та порядок їх призначення і надання повноважень на діяльність у системі" НАКАЗУЮ:
| Уряд зобов’язання виконаєПід час відеоконференції в Кабміні за участі представників Дніпропетровської, Харківської, Одеської і Львівської областей представники регіонів скаржилися, щов казначействі при наявності на рахунках ...
Про утворення Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека", Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро утворення Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" Відповідно до пунктів 3.2( z0209-12 ), 4.1( z0209-12 ) та 6.1 Положення про Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека"( z0209-12 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України від 25 січня 2012 року № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 209/20522, та з метою належної організації конкурсу НАКАЗУЮ:
|