Відповідальність за незаконне використання спецсигналів є досить високою. Згідно законодавства за таке порушення передбачений штраф у розмірі від 42 500 до 51 000 гривень. Однак деяких водіїв значна сума штрафу не зупиняє. Аби впорядкувати використання спеціальних сигналів Державтоінспекція упродовж двох останніх декад листопада проводить операцію «Спецсигнал».
Під час заходів увага працівників ДАІ буде зосереджена на виявленні фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спецсигналів. Дозволи на встановлення та використання пристроїв, які матимуть ознаки підробки або термін дії яких закінчився, вилучатимуться, а водіїв притягатимуть до адміністративної відповідальності.
Необхідність проведення такої операції зумовлена передусім тим, що останнім часом почастішали випадки безпідставного встановлення спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах.
«Користуючись незаконно встановленими спецсигналами, водії таких транспортних засобів постійно порушують Правила дорожнього руху та створюють аварійні ситуації, чим наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху», — зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.
Впевнені у своїй безкарності, деякі керманичі авто навіть не замислюються над негативними наслідками, до яких може призвести така безвідповідальна поведінка та бажання похизуватися перед іншими.
Нагадуємо, що згідно законодавства України, спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть установлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації тощо за наявності спеціального дозволу, який видається Департаментом Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.
Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору можуть установлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України та Управління державної охорони України.
органів внутрішніх справ, слідчих ізоляторів і виправних центрів щодо забезпечення безперервності лікування препаратами замісної підтримувальної терапії, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 листопада 2012 р. за № 1868/22180 Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров’я, органів внутрішніх справ, слідчих ізоляторів і виправних центрів щодо забезпечення безперервності лікування препаратами замісної підтримувальної терапії
Висновок Конституційного Суду України у справі за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб вимогам статей 157 і 158 Конституції України (справа про внесення змін до статей 80, 105 Основного Закону України), Конституційний Суд Україним. Київ 27 серпня 2012 року № 2-в/2012 Справа № 1-25/2012 Конституційний Суд України у складі суддів: Головіна Анатолія Сергійовича — головуючого, доповідача‚ Баулiна Юрiя Васильовича, Бринцева Василя Дмитровича, Вдовiченка Сергiя Леонiдовича, Винокурова Сергія Маркіяновича, Запорожця Михайла Петровича, Кампа Володимира Михайловича, Маркуш Марії Андріївни, Овчаренка В'ячеслава Андрійовича, Пасенюка Олександра Михайловича‚ Сергейчука Олега Анатолійовича, Стецюка Петра Богдановича, Стрижака Андрія Андрійовича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
| Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, Міністерство фінансів УкраїниПро затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) НАКАЗУЮ:
Про деякі питання застосування судами законодавства при вирішенні спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справПро деякі питання застосування судами законодавства при вирішенні спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки З метою забезпечення правильного й однакового застосування судами законодавства, що регулює відносини з відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, керуючись статтею 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"( 2453-17 ), пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ПОСТАНОВЛЯЄ дати судам такі роз'яснення:
|