От имени ГосЧС хакеры распространяли фейковые сообщения
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Украины опровергает информацию о выбросе ртути в Днепровском районе Киева. Об этом сообщили в пресс-службе ГосЧС.
"Это фейковое сообщение. У нас просто взломали электронную почту и отправляют от нашего имени информацию", — сообщили в пресс-службе ведомства.
Ранее отдельные СМИ со ссылкой на пресс-службу ГосЧС сообщили об эвакуации жителей Днепровского района Киева в связи с превышением допустимого содержания ртути на территории завода Радикал.
"11 сентября в 9:42 на территории, прилегающей к ОАО Завод Радикал по адресу г. Киев, ул. Красноткацкая, б. 61, было установлено опасное для жизни и здоровья жителей Днепровского района превышение предельно допустимых концентраций ртути в почве (в 1,7104 раз), воде близлежащего озера Лесное (в 4103 раз) и воздухе (в 3103 раз). Причины происшествия устанавливаются", — говорилось в сообщении, разосланном с адреса пресс-службы ГосЧС.
Источник
Судебно-Юридическая газета
Рейтинг:
4.9/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
На Миколаївщині підліток без посвідчення водія, з ознаками сп’яніння та ще й на чужому мопеді катався вулицями нічного містаСьогодні вночі, 17-річний юнак, перебуваючи з явними ознаками алкогольного спяніння, вирішив покататися на чужому мопеді поки не завадили працівники ДАІ.
Поїзд «Київ-Севастополь» зійшов з рейок, один вагон з пасажирами ліг на бікУ Запорізькій області зійшли з рейок 4 вагони пасажирського потягу Київ-Севастополь. Як повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Пеклушенко, схід вагонів з рейок стався сьогодні о 4.45. Потяг ...
| територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції, Державна судова адміністрація УкраїниПро затвердження Положення про порядок використання ресурсів локальної обчислювальної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції
Про затвердження змін до статуту Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості "Масма", Міністерство енергетики та вугільної промисловості УкраїниПро затвердження змін до статуту Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості "Масма" Відповідно до Господарського( 436-15 ) та Цивільного кодексів України( 435-15 ), законів України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 ) та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців"( 755-15 ), враховуючи звернення Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості "Масма" від 14.06.2013 № 1/3-365, НАКАЗУЮ:
|