КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА
від 21 листопада 2013 р. № 847 Київ
Деякі питання функціонування шкіл соціальної реабілітації
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Ліквідувати Єнакіївську, Миколаївську, Харківську і Фонтанську школи соціальної реабілітації.
2. Установити, що учні ліквідованих згідно з цією постановою шкіл соціальної реабілітації продовжують навчання у діючих школах соціальної реабілітації.
3. Міністерству освіти і науки, Донецькій, Миколаївській, Одеській, Харківській облдержадміністраціям забезпечити використання за призначенням приміщень ліквідованих шкіл соціальної реабілітації для задоволення потреб системи освіти.
4. Внести зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 1993 р. № 859( 859-93-п ) "Про організацію діяльності спеціальних навчальних закладів для дітей і підлітків, які потребують особливих умов виховання" (ЗП України, 1994 р., № 3, ст. 57; 1995 р., № 12, ст. 281; Офіційний вісник України, 2012 р., № 12, ст. 2437), виключивши такі позиції:
"Єнакіївська
Донецька область, м. Єнакієве
Миколаївська
м. Миколаїв
Фонтанська
Одеська область, Комінтернівський район, с. Фонтанка
Харківська
м. Харків".
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Кількість парковок збільшиться удвічіЇх водії у свою чергу нарікають, що постійно треба думати куди приткнути свій табун кінських сил. Парковок у столиці нині трохи більше ніж на 24 тисячі машиномісць, і цієї кількості катастрофічно ...
За время столкновений в Киеве погибли 16 правоохранителейКоличество погибших правоохранителей увеличилось до 16 человек. Об этом сообщает пресс-служба УСО МВД Украины.
| В.Ярема обсудил с Послом Великобритании на Украине вопросы возвращения в страну активов экс-чиновниковВ понедельник, 20 октября, Генеральный прокурор Украины Виталий Ярема встретился с Чрезвычайным и Полномочным Послом Великобритании на Украине Саймоном Смитом, передает пресс-служба Генпрокуратуры.
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ЕЛ. ДІ. АССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами( z0864-06 )), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|