НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
14.02.2013 № 124Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ „СОЛАРЕНЕРГО"
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Видати ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „СОЛАРЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 37744753, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Стуса, буд. 10, офіс 8) на території України строком дії 20 років.
В. о. Голови Комісії
К. Теличко
В прокуратуре г.Киева под действие «люстрационного» закона попадает 120 прокурорско-следственных работниковВ прокуратуре г. Киева, как ни в какой другой региональной, под действие закона «Об очищении власти» подпадает более 120 человек. Об этом сообщил прокурор г. Киева Сергей Юлдашев.
у тому числі будівництва метрополітену до житлових масивів Троєщина, Теремки, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлових масивів Троєщина, Теремки
| 22 сентября в Киеве состоялся Съезд Ассоциации адвокатов УкраиныВ эту субботу, 22 сентября, в Киеве состоялся Съезд Ассоциации адвокатов Украины, на котором президент ААУ Ольга Дмитриева отчиталась о результатах деятельности организации. Путем голосования ...
21, у Голосіївському районі м. Києва”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження проекту "Капітальний ремонт з переоснащенням лікувального корпусу № 3 Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами по вул. Академіка Заболотного, 21, у Голосіївському районі м. Києва"
- Зазирни в «єдине вікно»
- Про затвердження зміни до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії, виробництва теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на 2013 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
- Був би ласий шматок, а рот знайдеться?
|