Керівник Державтоінспекції Донецька спілкувався з учасниками дорожнього руху
У Донецьку в перший день Національного тижня безпеки дорожнього руху з водіями та пішоходами спілкувалися начальник міської ДАІ Вадим Сінчугов та командир роти ДПС Руслан Яковець. У ході бесід керівництво ДАІ Донецька в першу чергу цікавили побажання самих учасників дорожнього руху, що на їх думку повинні і можуть вплинути на забезпечення
Кожному, з ким сьогодні відбулася розмова, працівники ДАІ обов'язково бажали щасливої дороги, та при цьому нагадували — безпека перш за все залежить обережності, уважності, дисципліни і взаємоповаги самих учасників руху.
Упродовж тижня всі наряди ДПС націлені на проведення широкої роз'яснювальної роботи. Кожен водій і пішохід під час бесіди з представниками Державної автомобільної інспекції отримає напутні тематичні листівки-пам'ятки.
У ході проведення Національного тижня безпеки дорожнього руху зусилля Державтоінспекції будуть зосереджені на виявленні нетверезих водіїв, а також порушень швидкісного режиму. Мобільні наряди ДПС будуть контролювати в місцях концентрації наїздів на пішоходів дотримання ПДР як пішими учасниками дорожнього руху, так і водіями.
Рейтинг:
4.7/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Европейский Союз разочарован изменениями в украинский Закон «О прокуратуре»Европейский Союз разочарован изменениями, внесенными в Закон Украины «О прокуратуре» без согласования с Европейской комиссией «За демократию через право» («Венецианская комиссия») и Советом Европы, ...
Бабським тижнем прощаємося з зимоюЗима справді затягнулася, ще й на додачу дощами приморосила. Однак ця нестерпна погода не завада одному з найулюбленіших свят українців. У цьому році до доброї традиції долучився Мистецький ...
| Папа Венедикт XVI піде, але не одинЕмоції під час останної служби Папи Венедикта XVI поєднувалися із запитанням: Що ж насправді спонукало понтифіка піти у відставку?
Про внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.08.2008 № 99-р, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення зміни до розпорядження Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.08.2008 № 99-р Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики( 1059/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:
|