Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Іпотека приходить на село

  Іпотека приходить на село

  На Миколаївщині енергоощадні будинки за програмою «Власний дім» зводять упродовж 8—9 місяців

  За останні роки на Миколаївщині пожвавилося житлове будівництво. Спеціалісти зазначають, що основні чинники активності будівельників — державні ініціативи зі зведення доступного житла та ідеї іпотечного кредитування, які знайшли розуміння і серед громадян, і серед девелоперів. Також завдяки новим програмам набули нового життя будинки-довгобуди.

  Нехай люди не переймаються

  У рамках реалізації програми доступного житла торік здано в експлуатацію 64-квартирний житловий будинок на вул. Архітектора Старова, 14-а у Миколаєві загальною площею у 4260 квадратних метрів. На сьогодні вже майже 60 родин, що живуть в області, стали власниками таких квартир. Ще понад 20 сімей подали повні пакети документів для участі у програмі щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів. Будівельники області готові забезпечити всіх охочих новими сучасними комфортними квартирами.

  За підсумками 2012 року в області всього введено в експлуатацію 120,409 тисяч квадратних метрів житла (564 будівлі), що на 1,2% більше, ніж 2011-го. Це дало змогу торік забезпечити житлом 820 сімей. Основна частка введеного житла — в Миколаєві: 62,082 тисяч квадратних метрів. Майже втричі збільшилася кількість введених квадратних метрів у містах Первомайськ та Южноукраїнськ.

  Як розповів «Урядовому кур’єру» перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, раніше громадянин, який брав участь у кредитуванні за програмою «Доступне житло», що фінансується за рахунок коштів держави, повинен був нести відповідальність за сплату 16% банку (хоч повинен погашати лише 3%). «У результаті переговорів позичальника, тобто учасника програми, із цього процесу виключили. Тож тепер він сплачує лише свої 3%, і його не стосується, розрахувалася держава з банком чи ні», — зазначив він.

  В області розвиваються й інші державні програми. Одна з них у підпорядкуванні регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, яка передбачає пільгове кредитування молодих сімей під 3% річних. Друга — за схемою «70 на 30%», коли держава компенсує меншу частину тіла іпотечного кредиту.

  Проте, мабуть, найцікавіша програма «Власний дім» для зведення приватного будинку, на яку держава надає суму до 200 тисяч гривень. З огляду на це Кабінет Міністрів ухвалив рішення внести у програму іпотечного кредитування також сільських забудовників. Відтепер їм можна брати іпотечний кредит на нове будівництво, але площа житла не повинна перевищувати 94 квадратних метри.

  Гарантія такого будинку становить 50 років. Фото з сайту ooo-master.com

  Нові технології в будівництві підходять усім

  З огляду на те, що традиційними методами будинок зводять близько двох років, в облдержадміністрації на початку цього року провели нараду із забудовниками та потенційними клієнтами. На ній презентували технологію збірних щитових будинків, що має високий технологічний рівень. Будинки зводять за 8—9 місяців з усіма енергоощадними технологіями, їхня гарантія — 50 років.

  Обласна влада розраховує, що першими мають зацікавитися саме сільські забудовники. Щоб підвищити інтерес до державних програм і активізувати програму іпотечного кредитування на селі, голова обласної державної адміністрації Микола Круглов надав доручення розглянути можливість компенсації початкового внеску. На сесії обласної ради торік у грудні було прийнято рішення, що співробітникам обласних комунальних закладів освіти та охорони здоров’я перший внесок — 25% — компенсуватимуть з обласного бюджету. Для цього передбачено виділити два мільйони гривень. Уже розглядають варіант будівництва житла для лікарів Об ласного протитуберкульозного диспансеру в с. Сливине та для лікарів Березанського району в недобудованому приміщенні районної лікарні.

  «Нині шість об’єктів в області «пройшли» міжвідомчу комісію з будівництва доступного житла. На розгляді ще два будинки, що були в стані тривалої консервації. Але виникає інша проблема: житлове будівництво в Миколаєві йде дуже високими темпами, активно продається житло в масиві Ліски-2 за реалізаційною ціною 5800 гривень за квадратний метр.

  Ми продовжуємо працювати, щоб забезпечити населення доступним житлом. Нині в Миколаєві реалізується три проекти, зокрема подальше будівництво житлового комплексу компанією «Парадіз», будівництво проектів Домобудівного комбінату», — зазначає Геннадій Ніколенко.

  Звісно, існує чимало проблем. Одна з них стосується того, що за програмою «Доступне житло» прописано часткову компенсацію забудовникам з місцевого або державного бюджету у разі відсутності підведення інженерних мереж до будинку. Але квартири, що їх реалізують в обласному центрі, розташовані в будинках, під зведення яких землю відводили як для будівництва комерційного житла.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Ко Дню Независимости 400 тысяч киевлян получат помощь от столичной власти

  Почти 400 тысяч киевлян получат материальную помощь коДню независимости. Обэтом сообщил председатель КГГА Александр Попов. Выплаты продолжаются с8-го августа. Помощь киевляне получают вовремя, ...

  Про практику застосування судами при розгляді справ окремих норм трудового права, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

  Головам апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Про практику застосування судами при розгляді справ окремих норм трудового права

  Щодо вартості окремих видів картонно-паперової продукції, що ввозиться на митну територію України, Державна митна служба України

  Начальникам митниць Для використання в роботі при здійсненні контролю правильності визначення митної вартості товарів направляємо орієнтовні ціни на окремі види картонно-паперової продукції, які є актуальними у квітні 2013 року для продукції, що ввозиться на митну територію України за контрактами, укладеними у березні 2013 року, та індекси оптових цін FOEX, які склалися в Європі на міжнародній Гельсінській біржі станом на 19.03.2013, надані Асоціацією українських підприємств целюлозно-паперової галузі "УкрПапір" листом від 19.03.2013 № 217 у відповідності до Меморандуму про інформаційне забезпечення від 20.04.2012 № 522.

  Індекс інфляції в жовтні 2012року

  За повідомленням Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) у жовтні 2012 року по відношенню до вересня 2012 року становив 100,0%. За період січень жовтень 2012 ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Огромное количество необходимой информации. Большое спасибо. Очень благодарны! Ребята - умнички.

  Всем большое спасибо. Ваш сайт - без всякого сомнения на данный момент - неповторимый в своем роде. Здорово, что есть такие нужные интернет сайты. Этот интернет сайт весьма прост в пользовании. На нем полезно проводить отдых - просто, удобно,быстро.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0