ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.04.2013 № 65Про визнання таким, що втратив чинність, Порядку здійснення органами Державного казначейства України коригуючих проведень по виконанню бюджетів
Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України ( 460/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 460/2011, та з метою оптимізації нормативно-правової бази Державної казначейської служби України НАКАЗУЮ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, Порядок здійснення органами Державного казначейства України коригуючих проведень по виконанню бюджетів, затверджений заступником Голови Державного казначейства України 08 серпня 2007 року.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та керівників головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Голова
С.І. Харченко
{Текст взято з сайту Казначейства України http://www.treasury.gov.ua/}
Про звільнення Ю. Самохвала з посади голови Петрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Звільнити САМОХВАЛА Юрія Георгійовича з посади голови Петрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Про накладення штрафу на ПАТ «Миколаївгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро накладення штрафу на ПАТ «Миколаївгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ
| Митингующие пикетируют здание Верховного Суда УкраиныЗдание Верховного Суда Украины пикетируют представители организаций «Народная самооборона», «Правый сектор» и «Автомайдан».
Про Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств, Центральна спілка споживчих товариств УкраїниПро Всеукраїнську перереєстрацію членів, асоційованих членів споживчих товариств З метою забезпечення органів управління споживчих товариств, споживспілок достовірною і неупередженою інформацією про членів, асоційованих членів споживчих товариств для прийняття управлінських рішень, спрямованих на виконання Програми подальшого реформування споживчої кооперації України ( n0007626-12 ), XXI (позачерговий) з'їзд споживчої кооперації України ПОСТАНОВЛЯЄ:
|