Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

«Парад епох» на святі Керкінітиди

  «Парад епох» на святі КеркінітидиСТАРТ КУРОРТНОГО СЕЗОНУ

  Євпаторія гостинно зустріла перших відпочивальників

  Євпаторія — аби вкотре довести, що тут шанують тих, хто робить місто одним з найкращих курортів Криму, і з нетерпінням чекають на гостей, — відзначила травневі свята яскравими масовими заходами. Відкриваючи сезон, міський голова Андрій Даниленко наголосив: «Маю надію, що всі, хто приїде в Євпаторію, зможуть полюбити її так, як ми. Бажаю всім яскравого сонця і теплого моря!»

  Цього року городяни вирішили для гостей свята здійснити екскурс в історію свого унікального міста — організували грандіозний «Парад епох», де за участю 400 артистів-аматорів пройшла театралізована вистава, яка презентувала основні етапи історії поселення й продемонструвала культуру народів, які тут живуть. Творчі колективи представили античний період, середньовіччя, дореволюційні й радянські часи історії.

  Кожна національна громада представила свій танець. Фото автора

  Центральною площею один за одним пройшлися скіфи, давні греки, караїми, кримські татари, вірмени, слов’яни, цигани, для яких це місце було і залишилося рідним. Вони демонстрували національні костюми й танці свого народу. До цього яскравого дійства долучилися і трудові колективи. Звісно, свято не обійшлося і без володаря морів та океанів Посейдона. Неповторності шоу додав виступ євпаторійського Театру на ходулях з їх умінням перевтілюватися. За підрахунками міської влади, в заході взяли участь майже 10 тисяч людей.

  Відкриття сезону відзначили і цілком практичним надбанням: у місті відкрили другий бювет мінеральної води, яка отримала назву «Керкінітида» (таке ім’я колись мала Євпаторія). Її видобувають зі свердловини завглибшки 1240 метрів. За висновками експертів, ця вода — аналог миргородських мінеральних вод і надзвичайно корисна для лікування більшості поширених захворювань органів травлення, печінки, нирок, хвороб обміну речовин.

  На відкриття сезону завітали «інопланетяни» з євпаторійського театру на ходулях. Фото автора

  Цього дня музеїв у місті теж стало на один більше. Тепер усі, хто захоплюється морськими пригодами, завітавши в Музей піратів Чорного моря, можуть ознайомитися з життям, побутом, звичаями й законами морських розбійників. Тут можна дізнатися і про розвиток мореплавства та торгівлі на Чорному морі, й будівництво морських суден. «Всю експозицію, яка налічує приблизно 600 експонатів, створювали і збирали за власний кошт місцевої молодіжної організації. Найцінніші в колекції — екземпляри, що подаровані морем. Адже після шторму на його березі можна знайти залишки амфор, глеків, суден та безліч різних предметів, яким сотні тисяч років. Саме це і спонукало нас відкрити музей», — розповів Сергій Савінов, директор проекту створення музею.

  Перший, насичений цікавими заходами день добіг кінця, яскравим його завершенням став вуличний спектакль «Глорія», який привезли до курортного міста актори Львівського авторського духовного театру.

  Не менш багатим на події був і другий день святкування відкриття курортного сезону: місто опинилося в полоні застиглих мармурових, бронзових і золотих скульптур. Так у Євпаторії розпочався шостий чемпіонат живої статуї, учасниками якого стали близько 100 артистів із Криму, інших регіонів України та Росії.

  Всі охочі мали змогу пройти майстер-класи у народних умільців. Фото Валерія ДОВЖЕНКА

  Центральну частину міста заполонили античні боги, гладіатори, королівські блазні. Були тут і наші сучасники — шахтарі й офісні клерки. Завітали на свято і персонажі популярних закордонних фільмів у виконанні російського колективу «20 сторіччя Fox». Привертав увагу перехожих йог, що медитує, який примудрився нерухомо зависнути в повітрі. А якщо у когось виникало бажання оживити будь-яку скульптуру, треба було кинути трохи монеток у відерце, що стояло поряд. Статуя оживала й підігрувала вашому бажанню поспілкуватися. Усі з задоволенням фотографувалися з живими скульптурами.

  Головна нагорода дісталася колективу «20 сторіччя Fox» із Казані. Друге місце посіли артисти з Луганська, які привезли в Євпаторію композицію «Шахтарі», на третьому опинилася команда з Одеського театру «Карнавал». А ось приз глядацьких симпатій отримали воронезькі «Джентльмени».

  Медитуючий йог теж був присутній на святі. Фото Валерія ДОВЖЕНКА

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  На Львівщині перекинувся автобус: є постраждалі

  Внаслідок ДТП травми отримали дві пасажирки, одна з яких росіянка.

  Взятие на поруки

  Прекращение уголовного дела из-за передачи лица на поруки вы можете добиться при наличии следующих условий...

  Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та структурними підрозділами Держземагентства України, Державне агентство земельних ресурсів України

  Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та структурними підрозділами Держземагентства України Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ), Положення про Державне агентство земельних ресурсів України( 445/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному агентстві земельних ресурсів України та його територіальних органах( z1604-13 ), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.09.2013 № 517 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2013 року за № 1604/24136, у зв'язку з введенням у дію нової структури центрального апарату Держземагентства України НАКАЗУЮ:

  «Капітан», який уже не стане майором

  В очікуванні чергового авіарейсу міг злетіти в повітря весь міжнародний аеропорт Донецьк разом із його численними службами та напівсонними пасажирами. Принаймні про такий трагічний розвиток подій ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Здравствуйте!. Сегодня совершенно случайно набрел на этот ресурс, чему сильно рад! С большим удовольствием размещу ссылку на своей страничке в блоге!

  Этот сайт просто удивительный.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0