НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
22.11.2013 № 236Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) і схвалення Інвестиційної програми ТОВ "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт"
Відповідно до законів України "Про теплопостачання"( 2633-15 ) і "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" ( 2479-17 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1073 ( 1073/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869( 869-2011-п ) "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Установити Товариству з обмеженою відповідальністю "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання на рівні:
1.1. Для потреб бюджетних установ:
тариф на теплову енергію — 772,57 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:тариф на виробництво теплової енергії — 740,00 грн./Гкал (без ПДВ);тариф на транспортування теплової енергії — 30,89 грн./Гкал (без ПДВ);тариф на постачання теплової енергії — 1,68 грн./Гкал (без ПДВ);1.2. Для потреб інших споживачів (крім населення):
тариф на теплову енергію — 818,66 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:тариф на виробництво теплової енергії — 784,15 грн./Гкал (без ПДВ);тариф на транспортування теплової енергії — 32,73 грн./Гкал (без ПДВ);тариф на постачання теплової енергії — 1,78 грн./Гкал (без ПДВ).2. Установити Товариству з обмеженою відповідальністю "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання згідно з додатками 1, 2, 3, 4 до цієї постанови.
3. Схвалити Товариству з обмеженою відповідальністю "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт" на 2014 рік Інвестиційну програму з обсягом фінансування 2943,98 тис. грн. з ПДВ (2453,31 тис грн. без ПДВ) за джерелами її фінансування згідно з додатком 5 до цієї постанови.
4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30.09.2011 № 138( v0138861-11 ) "Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт".
5. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2014 року.
Голова Комісії
В. Саратов
{Додатки 1, 2, 3, 4, 5 не наводяться}
{Текст взято з сайту НК держрегулювання компослуг http://www.nkp.gov.ua}
Двічі похованийСпекотний вересень пришвидшив початок цієї історії. Специфічний різкий запах, що стояв на квартирному майданчику однієї з багатоповерхівок обласного центру, не залишав сусідам жодних сумнівів ...
Про реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах До Центральної виборчої комісії надійшли подання кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, та інші документи щодо реєстрації їх довірених осіб.
| Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГЩодо надання інформації На території міста Києва господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії здійснює ПАТ "Київенерго" на підставі ліцензій серії АД 041822, серії АД 041823 та серії АД 041824 строком дії з 20.09.2012 по 19.09.2017, виданих Комісією.
Следствие обвинило водителя автобуса в гибели 15 российских паломниковВодителю автобуса, по вине которого погибли 15 паломников из Пскова, предъявлены обвинения. Основной версией причины ДТП считается усталость водителя, который уснул за рулем.
|