КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА
від 31 жовтня 2012 р. № 1007 Київ
Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 606
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 606( 606-2012-п ) "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 50, ст. 1984) такі зміни:
абзац перший( 606-2012-п ) викласти у такій редакції:"1. Структурні підрозділи*:";
доповнити додаток пунктом 2 такого змісту:"2. Служба у справах дітей.".
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 71
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
Розміняли третій мільйонПрезидент Віктор Янукович привітав хліборобів Дніпропетровської та Запорізької областей з намолотом другого мільйона тонн зерна.
З Міжнародним днем театруСердечно поздоровляю Вас з професійним святом Міжнародним днем театру.
| які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році
У Криму авто з іноземцями впало в обрив: є жертвиЦієї ночі під Керчю, в районі човнового кооперативу на мисі Зміїнка, розбився автомобіль з білоруськими туристами.
|