28 марта 2013 года в гостинице Radisson Blu в г. Киеве состоялся семинар по вопросам международного налогообложения, который был организован украинским и нидерландским отделениями Международной Налоговой Ассоциации. Участие в мероприятии, в частности, приняла юридическая фирма «Авеллум Партнерс».
Досудебное следствие:
- - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
- - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
- - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
- - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:
- - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
- - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
- - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
- - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
- - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
- - изучение материалов уголовного дела и др..;
- - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:
- - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
- - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
- - подготовка и заявление ходатайств;
- - заявления гражданского иска;
- - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
- - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.
В г.Киеве обсудили стратегии международного налогового планирования для украинского бизнеса
|
|
|
Консультации Адвоката
Рекомендовано адвокатом
Это Вас точно заинтересует
Про анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку На підставі заяви та документів, що надійшли до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.06.2006 № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ: Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02.10.2012 № 1368 НАКАЗУЮ:
| Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів Щодо бюлетеню "Довідник цін коштовного та декоративного каміння", Міністерство доходів і зборів УкраїниМитниці Міндоходів Щодо бюлетеню "Довідник цін коштовного та декоративного каміння" Для врахування та використання в практичній роботі органів доходів i зборів інформуємо, що бюлетень Державного гемологічного центру України Міністерства фінансів України "Довідник цін коштовного та декоративного каміння" № 3 (18), вересень 2013 року (реєстраційне свідоцтво № 15183-3755Р від 12.05.2009), розміщений на FTP-серверi.
|



