
Перша галерея сучасного мистецтва відкрилася в Закарпатті
В Ужгороді відкрилася сучасна картинна галерея. Вона по суті є першим культурно-мистецьким закладом, збудованим у обласному центрі за часів незалежності. «Цей дім готовий бути демонстраційним майданчиком для художників України і зарубіжжя», — сказав на відкритті колишній закарпатець, а нині киянин Михайло Ілько, відомий як автор дизайнерського вирішення подій «Євробачення».
Арт-дім промовлятиме до відвідувачів вишуканими кольорами, витонченими формами, тонким звуком. Під склепінням повнозвучно лилися мелодії ансамблю народних інструментів «Гудаки», камерного хору «Кантус», оркестру скрипалів під керівництвом Олени Короленко, піаністки Тетяни Башанової. Тут і надалі влаштовуватимуть концерти.
Ювіляр Іван Ілько (праворуч) і голова Тячівської районної ради Михайло Данилюк згадують 40 років їхнього близького знайомства. Фото автора
Кількома днями раніше 75-річчя відзначив заслужений художник України Іван Ілько, батько Михайла Ілька. Виставка його робіт з нагоди ювілею стала першою експозицією галереї. «Дуже радий, що у краї з’явився ще один мистецький заклад. Маю надію, що він добре прислужиться митцям, усім поціновувачам прекрасного», — заявив відомий художник.
Європа взялася за «Список Магнітського»У Швейцарії заморожено рахунки кількох фігурантів Списку Магнітського російських чиновників і силовиків, яких у США вважають винними в загибелі аудитора Hermitage Capital Сергія Магнітського.
Про роз'яснення вимог Правил охорони праці, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки УкраїниВсеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів вул. Рогнідинська, 1/13, оф. 3 м. Київ, 01004 Начальникам територіальних управлінь Держгірпромнагляду Начальникам ЕТЦ
| Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Кабінет Міністрів УкраїниПорядок визначає механізм організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в частині безоплатного або пільгового забезпечення постраждалих осіб та потерпілих ...
Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки, Кабінет Міністрів УкраїниПро делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки 1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Турецькою Республікою щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки згідно з додатком.
|