Десятьох лікарів-хабарників затримали на Львівщині, передає ТСН.
Лікарі входили до медкомісій, які встановлюють або підтверджують інвалідність. Люди платили від двох сотень до півтори тисячі доларів.
Як встановили правоохоронці, голови комісій керували процесом і ділили гроші. Лікарі оформляли документи, а медсестри спонукали хворих давати хабарі.
Під час обшуків у кабінетах знайшли майже 50 тисяч гривень. УБОЗ стверджує — за минулий рік лікарі збагатились на понад 200 тис. грн.
Правоохоронці мають близько ста заяв від пацієнтів зі скаргами на хабарництво. Дві кримінальні справи вже в суді.
Про внесення змін до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, на листопад 2012 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, що надійшли від категорії споживачів "промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання", на листопад 2012 року
Про реорганізацію деяких територіальних органів Державної податкової служби, Кабінет Міністрів УкраїниПро реорганізацію деяких територіальних органів Державної податкової служби Кабінет Міністрів України постановляє: Реорганізувати шляхом приєднання такі територіальні органи Державної податкової служби:
| |