ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 31 січня 2013 року № 16Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 355
Керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 355( v0355359-10 ) "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" у частині написання у додатках:
№ 187 прізвища секретаря Бердянської районної виборчої комісії Запорізької області Ревенко Тетяни Леонтіївни, замінивши його на "Гончарова" (у зв’язку зі зміною прізвища);
№ 224 прізвища члена Снятинської районної виборчої комісії Івано-Франківської області Гоян Юлії Вікторівни, замінивши його на "Матеїк" (у зв’язку зі зміною прізвища).
2. Цю постанову надіслати Запорізькій та Івано-Франківській обласним державним адміністраціям для передачі Бердянській районній виборчій комісії Запорізької області та Снятинській районній виборчій комісії Івано-Франківської області, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Заступник Голови Центральної виборчої комісії
Ж. УСЕНКО-ЧОРНА
передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту на 2012 рік, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту на 2012 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту на 2012 рік у загальному фонді державного бюджету( 4282-17 ), перерозподіл видатків споживання у сумі 4550 тис. гривень шляхом зменшення їх обсягу за програмою 2204120 "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх" та збільшення їх обсягу за програмою 2201130 "Підготовка робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах, професійно-технічних навчальних закладах соціальної реабілітації та адаптації, інших навчальних закладах та їх методичне забезпечення" (комунальні послуги та енергоносії).
когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ „ТЕРЕКОТЕПЛО”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ „ТЕРЕКОТЕПЛО"
| На вихні прийде мороз, сніг і ожеледицяУ зв'язку з переміщенням циклону з Балкан очікується погіршення погодних умов.Про це УКРІНФОРМу повідомили в Українському гідрометцентрі.
Народный депутат от КПУ через суд добился компенсации за оскорбление его, как носителя русского языкаНародный депутат от КПУ через суд добился от представительницы ВО «Свобода» Ирины Фарион 20 тыс. грн компенсации морального ущерба за оскорбление его, как носителя русского языка. Шевченковский ...
|