Досудебное следствие:

  • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
  • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
  • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
  • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

  • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
  • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
  • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
  • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
  • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
  • - изучение материалов уголовного дела и др..;
  • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

  • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
  • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
  • - подготовка и заявление ходатайств;
  • - заявления гражданского иска;
  • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
  • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Своя картопля не смакує?

    Своя картопля не смакує?

    Рівненські фермери розказали, почім нині кусень їхнього хліба

    Традиційний зліт фермерських родин пройшов на Рівненщині. І проблеми, що на ньому озвучувалися, теж уже традиційні. Щоправда, цього разу до них додалися й нові. Достукатися до тих, хто вершить долю села, і розповісти їм, почім нині кусень фермерського хліба, рівненська делегація планує на Всеукраїнському з’їзді фермерів, який пройде у Києві 15 лютого.

    Що ж сьогодні найбільше турбує людей, котрі встають раніше від сонця, а йдуть спочивати пізніше від нього? Як зробити так, щоб, за влучним висловом одного з фермерів, були вони на своїй рідній землі не лише горбатими, а й багатими?

    Фермер вболіває за землю не менше, ніж столичний чиновник. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

    — Для цього чимало робить місцева влада, — каже голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини Дмитро Українець. — Перші особи області особисто заглиблюються в наші проблеми. Скажімо, ми — єдина область в Україні, де на 5 років прийнята програма підтримки фермерів з наданням їм безвідсоткових кредитів з коштів обласного бюджету. Хоча ці 50 тисяч гривень і невеликі гроші, а все ж таки підтримка. Або таке: якщо раніше продуктами харчування бюджетні установи забезпечували посередники, то вже цього року наші фермери завезли свою продукцію в лікарні краю, в інтернати. На черзі — забезпечення шкіл. Тобто, за підтримки влади ми уникнули посередників і доставляємо екологічно чисті, до того ж дешевші овочі до споживачів прямісінько з поля.

    Разом з тим, нарікають фермери, і картопля, й овочі, а тепер ще й цукровий буряк, повністю збиткові. Тут уже все залежить від держави, яка встановлює квоти на цукровий буряк й імпортує картоплю, хоча маємо власне перевиробництво. Крім того, вже 5 років поспіль фермери не отримують із держбюджету 30-відсоткового відшкодування за придбану техніку — хоча Закон «Про фермерське господарство», де це прописано, ніхто не відміняв.

    Немає відповідної законодавчої бази для розвитку особистих селянських господарств, яких лише на Рівненщині близько 200 тисяч. Неабияк допікає фермерам диспаритет цін, а ще — ускладнення процедури укладення договорів оренди. Та чи не найбільше — постанова Кабміну про запровадження сівозмін. Її дію кілька разів відтерміновували. А вже з 1 січня цього року вона набрала чинності: звісно ж, разом зі штрафами за те, що не розроблена структура посівних площ (а лише її план коштує 10—12 тисяч гривень).

    От рівненські фермери в один голос і кажуть: дію згаданої постанови потрібно знову відтермінувати: принаймні до кращих для українського села часів. Адже вони, зокрема, на Поліссі, працюють у складних кліматичних умовах, на меліорованих землях.

    — Якщо вода на наших полях стоятиме до липня, то яка тут сівозміна? Або нехай її робить за свої гроші держава — оце й буде реальна підтримка фермерів, — каже голова фермерського господарства «Мальвіна» з Костопільського району Людмила Цимбалюк. — Ми розуміємо, що все кукурудзою й ріпаком не засієш, що від цього втрачає земля, але як говорити про сівозміну за непрогнозованих і вкрай нестабільних цін на нашу продукцію? І невже в Києві думають, що фермер менше вболіває за долю землі, ніж чиновник, який це придумав? Ми за землю дбаємо, адже хочемо, аби на ній господарювали наші діти й онуки.

    — Фермерська сім’я області хоч і невелика, але здорова й дружна, — каже голова обласної ради Юрій Кічатий. — Я не закликаю вас заливати молоком Європарламент, але ми маємо відстоювати інтереси селян та фермерів, бо це насамперед інтереси нашої аграрної області. Гадаю, на з’їзді ці питання треба ставити, як кажуть, руба. Обласна ж влада, в свою чергу, збільшить кредитування фермерів з обласного бюджету з 50 до 100 тисяч гривень.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
    Консультации Адвоката
    Рекомендовано адвокатом

    Это Вас точно заинтересует

    «Капітан», який уже не стане майором

    В очікуванні чергового авіарейсу міг злетіти в повітря весь міжнародний аеропорт Донецьк разом із його численними службами та напівсонними пасажирами. Принаймні про такий трагічний розвиток подій ...

    Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк України

    Національний банк України 02.10.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс

    Народные депутаты не приняли отставку и.о. министра обороны

    Народные депутаты не поддержали постановление об отставке Игоря Тенюха с поста и. о. министра обороны Украины в соответствии с поданным заявлением. За соответствующее решение проголосовали 197 ...

    Минюст дополнил правила ведения нотариального делопроизводства

    Министерство юстиции Украины приказом от 1.02.2013 года №218/5 внесло изменения в Правила ведения нотариального делопроизводства.

    Адвокат по уголовным делам
    Об адвокате
    Благодарим всех за качественную работу. Ваш интернет портал - без всякого сомнения на сегодняшний день - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные порталы. Сайт достаточно многообразен в пользовании. На нем полезно проводить отдых - просто и быстро.

    Этот интернет проект не просто друг - ваш сайт, практически, - родственник для всех, кто живёт новыми видеоидеями!
    Статьи по уголовному праву
    Как выжить в тюремных условиях

    Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

    Сайт для заключённых

    Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

    Новости Адвоката
    Как уберечься от рейдеров

    Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

    Мошенники воруют деньги на свадьбах

    Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

    Свидание с интернета закончилось похищением...

    Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

    41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0