Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Своя картопля не смакує?

  Своя картопля не смакує?

  Рівненські фермери розказали, почім нині кусень їхнього хліба

  Традиційний зліт фермерських родин пройшов на Рівненщині. І проблеми, що на ньому озвучувалися, теж уже традиційні. Щоправда, цього разу до них додалися й нові. Достукатися до тих, хто вершить долю села, і розповісти їм, почім нині кусень фермерського хліба, рівненська делегація планує на Всеукраїнському з’їзді фермерів, який пройде у Києві 15 лютого.

  Що ж сьогодні найбільше турбує людей, котрі встають раніше від сонця, а йдуть спочивати пізніше від нього? Як зробити так, щоб, за влучним висловом одного з фермерів, були вони на своїй рідній землі не лише горбатими, а й багатими?

  Фермер вболіває за землю не менше, ніж столичний чиновник. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

  — Для цього чимало робить місцева влада, — каже голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини Дмитро Українець. — Перші особи області особисто заглиблюються в наші проблеми. Скажімо, ми — єдина область в Україні, де на 5 років прийнята програма підтримки фермерів з наданням їм безвідсоткових кредитів з коштів обласного бюджету. Хоча ці 50 тисяч гривень і невеликі гроші, а все ж таки підтримка. Або таке: якщо раніше продуктами харчування бюджетні установи забезпечували посередники, то вже цього року наші фермери завезли свою продукцію в лікарні краю, в інтернати. На черзі — забезпечення шкіл. Тобто, за підтримки влади ми уникнули посередників і доставляємо екологічно чисті, до того ж дешевші овочі до споживачів прямісінько з поля.

  Разом з тим, нарікають фермери, і картопля, й овочі, а тепер ще й цукровий буряк, повністю збиткові. Тут уже все залежить від держави, яка встановлює квоти на цукровий буряк й імпортує картоплю, хоча маємо власне перевиробництво. Крім того, вже 5 років поспіль фермери не отримують із держбюджету 30-відсоткового відшкодування за придбану техніку — хоча Закон «Про фермерське господарство», де це прописано, ніхто не відміняв.

  Немає відповідної законодавчої бази для розвитку особистих селянських господарств, яких лише на Рівненщині близько 200 тисяч. Неабияк допікає фермерам диспаритет цін, а ще — ускладнення процедури укладення договорів оренди. Та чи не найбільше — постанова Кабміну про запровадження сівозмін. Її дію кілька разів відтерміновували. А вже з 1 січня цього року вона набрала чинності: звісно ж, разом зі штрафами за те, що не розроблена структура посівних площ (а лише її план коштує 10—12 тисяч гривень).

  От рівненські фермери в один голос і кажуть: дію згаданої постанови потрібно знову відтермінувати: принаймні до кращих для українського села часів. Адже вони, зокрема, на Поліссі, працюють у складних кліматичних умовах, на меліорованих землях.

  — Якщо вода на наших полях стоятиме до липня, то яка тут сівозміна? Або нехай її робить за свої гроші держава — оце й буде реальна підтримка фермерів, — каже голова фермерського господарства «Мальвіна» з Костопільського району Людмила Цимбалюк. — Ми розуміємо, що все кукурудзою й ріпаком не засієш, що від цього втрачає земля, але як говорити про сівозміну за непрогнозованих і вкрай нестабільних цін на нашу продукцію? І невже в Києві думають, що фермер менше вболіває за долю землі, ніж чиновник, який це придумав? Ми за землю дбаємо, адже хочемо, аби на ній господарювали наші діти й онуки.

  — Фермерська сім’я області хоч і невелика, але здорова й дружна, — каже голова обласної ради Юрій Кічатий. — Я не закликаю вас заливати молоком Європарламент, але ми маємо відстоювати інтереси селян та фермерів, бо це насамперед інтереси нашої аграрної області. Гадаю, на з’їзді ці питання треба ставити, як кажуть, руба. Обласна ж влада, в свою чергу, збільшить кредитування фермерів з обласного бюджету з 50 до 100 тисяч гривень.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Гаагский трибунал оправдал хорватских генералов, осужденных за массовое убийство сербов

  Гаагский трибунал вынес оправдательный приговор хорватским генералам Анте Готовине и Младену Маркачу, которых в прошлом году приговорили к длительным срокам лишения свободы за преступления против ...

  Про встановлення вимог Комунальному підприємству "Васильківтепломережа" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

  Про встановлення вимог Комунальному підприємству "Васильківтепломережа" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності( z0311-13 ), яка не належить до сфери природних монополій, та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:

  Гаагский трибунал сможет расследовать события на «Евромайдане»

  Международный уголовный суд в Гааге (Нидерланды) получил право расследовать возможные преступления в период с 21 ноября 2013 года по 22 февраля 2014 года на Украине в рамках акции «Евромайдан». ...

  Анатолій Сіренко: процедуру технічного огляду можливо відновити тільки після обговорення з громадськістю

  Учора окремі ЗМІ невірно інтерпретували слова начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка щодо повернення технічного огляду для приватних авто. Поспішили з обвинуваченнями і деякі ...

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Этот интернет проект классный! работал на нем довольно часто. Думаю, что этот интернет проект ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими работами чаще! Дерзайте!

  Этот интернет проект здоровский! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет сайт ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0