Церемонія передачі головування від Турецької Республіки Україні відбулася минулого тижня на 27-му засіданні Ради міністрів закордонних справ Організації Чорноморського економічного співробітництва.
У своєму виступі міністр закордонних справ Костянтин Грищенко запевнив учасників, що зусилля нашої держави у період головування — з 1січня по 30 червня наступного року — спрямовуватимуться на зміцнення регіональної ролі організації.
Він запропонував низку ініціатив, серед яких реалізація проектів та програм регіонального значення, зокрема Чорноморської окружної автомагістралі та морських магістралей, підписання багатосторонньої угоди щодо інтермодальних перевезень та реалізації проекту з прямого вантажного поромно-залізничного сполучення тощо.
Костянтин Грищенко також звернув увагу учасників на потребу ефективної координації в оцінці екологічних проблем, виявлення регіональних цілей і завдань сталого розвитку та наголосив, що організація має приділяти набагато більше уваги розв’язанню проблем конкретних прибережних районів, селищ і міст, зазначає сайт МЗС.
Про призначення Я. Янушевича заступником Голови Державної фінансової інспекції України, Президент УкраїниУказ Президента України Призначити ЯНУШЕВИЧА Ярослава Володимировича заступником Голови Державної фінансової інспекції України. Президент України м. Київ 2 вересня 2013 року № 478/2013
| а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «БЕАРН», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «БЕАРН»
Про внесення зміни до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 13 грудня 2010 року № 3 "Про практику застосування адміністративними судами законодавства у справах з приводу оскарження рішень, зі змінами, внесеними згідно з постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 21 травня 2012 року № 5 та від 14 вересня 2012 року № 10, Вищий адміністративний суд УкраїниПро внесення зміни до постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 13 грудня 2010 року № 3 "Про практику застосування адміністративними судами законодавства у справах з приводу оскарження рішень, дій чи бездіяльності державної виконавчої служби", зі змінами, внесеними згідно з постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 21 травня 2012 року № 5 та від 14 вересня 2012 року № 10
|