Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

З варягів у греки… із зупинкою в Києві

  З варягів у греки… із зупинкою в Києві

  Скандинавська міфологія підказала молодому дизайнерові ідею нової колекції

  Інна СОШЕНКО для «Урядового кур’єра»

  Дослідники переселення народів у стародавні часи стверджують, що в кожному з нас, нині сущих, збереглася бодай маленька часточка тих племен і етносів, які сотні, а то й тисячі років тому або кочували нашими землями, або приїздили до Київської Русі з торговими караванами чи навіть певний час жили на наших теренах.

  Тож і сьогодні можна вгадати в орлиному погляді нащадка давніх аланів чи греків, в округлих вилицях — носіїв тюркських генів, а в світлооких білявках — далеких праправнучок варягів, як зазвичай слов’яни називали скандинавів, що мандрували нашими водоймами з півночі на південь по крам.

  Північноєвропейські мотиви на столичному подіумі. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

  Переглянувши на цьогорічних осінніх сезонах моди цікаву колекцію прет-а-порте сезону «Весна — Літо-2012» Ольги Тімкової-Ляховської, що співпрацює з торговою маркою «Столичний», під назвою «Відлуння саги», я запитала молодого дизайнера, чи, бува, в її роду не було скандинавського коріння.

  — Ні, — почула у відповідь. — Принаймні так глибоко генеалогічне дерево моєї родини ще не вдалося дослідити. Та одного чудового дня я відкрила для себе скандинавську міфологію, відчула поклик давніх друїдів, кольори і пахощі столітніх ялин і сосен. Ось вони й стали родзинкою нашої колекції. А що вийшло на подіумі — судити вам, глядачам і поціновувачам.

  І справді, від колекції «Відлуння саги» повіяло північними мотивами. Авторам ошатних суконь, пальт, чоловічих і жіночих сорочок, блуз, довгих спідниць з льону, вовни, бавовни легко вдалося через прості лінії крою передати велич та спокій, непохитність і ніжність, стриманість і пристрасть.

  Молода дизайнерка каже, що для неї головне не крій: хотілося передати фактуру вкритих мохом валунів, кори і коріння гігантських дерев, тобто ніби зазирнути всередину середовища. Дипломований спеціаліст (Ольга закінчила столичний університет технологій та дизайну), вона з юних років захоплюється художнім моделюванням. Свого часу навчалася в художній студії, тож спершу придумує образ, робить замальовку, затим іде за ним, добираючи модель, тканину, колір.

  Півтора року тому її запросили на роботу в київський Будинок побуту «Столичний», колектив якого вивів на високий подіум замалим не десяток талановитих молодих дизайнерів. Фахівці ще торік відзначили колекцію цієї торгової марки та Ольги Тімкової-Ляховської, яка майстерно передала ідею співіснування складної й химерної міської архітектури і молодої людини.

  Цьогорічна колекція, навіяна скандинавськими пейзажами, також виявилася напрочуд елегантною, витонченою. Виконана досвідченими конструкторами жіночої і чоловічої ліній одягу «Столичного», вона вкотре довела, що характерною особливістю вітчизняної моди завжди була і залишається нині бездоганність пошиття. Як, утім, і те, що нові тенденції й форми одягу призначені не лише для подіуму.

  Один із скандинавських міфів розповідає про створення світу. Відповідно до нього, тамтешні давні люди походять від дерев, північних оленів і змій, яким вони і поклонялися у давнину, немов божествам. Спробуйте перекласти цю історію мовою дизайну, і, можливо, вам також поталанить відчути власне «Відлуння саги».

  КОМПЕТЕНТНО

  Ірина МАРИНІНА, директор ТОВ «Будинок побуту «Столичний»:

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про врегулювання доступу до реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України, Міністерство юстиції України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 липня 2013 р. за № 1270/23802 Про врегулювання доступу до реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України

  громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, Кабінет Міністрів України

  Про затвердження Порядку відвідування Будинку Уряду посадовими і службовими особами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства Кабінет Міністрів України постановляє:

  Про внесення зміни до Порядку складання кошторисів та штатних розписів установ, які належать до сфери управління Міністерства закордонних справ України і специфіка діяльності яких пов’язана з функціонуванням за кордоном, Міністерство фінансів України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 квітня 2013 р. за № 546/23078 Про внесення зміни до Порядку складання кошторисів та штатних розписів установ, які належать до сфери управління Міністерства закордонних справ України і специфіка діяльності яких пов’язана з функціонуванням за кордоном

  Про передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Житомирської області, Кабінет Міністрів України

  Про передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Житомирської області Передати будівлю (літер А) по вул. Ушакова, 10, у м. Новограді-Волинському у спільну власність територіальних громад Житомирської області для використання Новоград-Волинським медичним коледжем Житомирської обласної ради за умови взяття Житомирською обласною радою зобов’язання не відчужувати її у приватну власність.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Ваш сайт - супер так много чего тут интересного и необходимого. Желаю вам так держать и всего самого... Не снижайте планку!

  Этот интернет портал просто класс очень много чего тут интересного и необходимого. Хочу пожелать вам держаться высоко и всего самого... наилучшего во всем.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0