Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Парламент-2012: прелюдія початку

  Парламент-2012: прелюдія початку

  Україна дочекалася офіційних результатів цьогорічних перегонів до Верховної Ради

  Закінчення будь-якої справи — водночас початок іншої. Як і було передбачено Орієнтовним календарним планом підготовки і проведення виборів, 12 листопада, тобто не пізніше як на п’ятнадцятий день із дня голосування, Центральна виборча комісія повинна встановити результати виборів у загальнодержавному окрузі та у відповідних одномандатних виборних округах.

  Офіційно зроблено це було в суботу ввечері, і країна отримала 445 парламентаріїв, оскільки на п’яти округах, вочевидь, доведеться вдатися до перевиборів. А сьогодні (не пізніше як на п’ятий день із дня встановлення результатів виборів) наша газета «Урядовий кур’єр», відповідно до згаданого вище плану, вже друкує наданий їй Центрвиборчкомом список народних депутатів Верховної Ради сьомого скликання, обраних на виборах 28 жовтня 2012 року.

  Список народних депутатів України, обраних на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

  Тож, вітаючи переможців, нагадаємо: представницьке правління — інструмент, на якому можуть грати лише видатні музиканти, оскільки він важкий і дуже примхливий. А вітчизняне суспільство зачекалося саме злагодженого оркестру…

  У політиці, як і в житті, треба бажати лише того, що можна досягти. І хоча ця думка належить не хитромудрому конгресменові чи досвідченому парламентарію, а витонченому лірику Генріху Гейне, адаптована до наших реалій, вона певною мірою пояснює результати, яких досягли ті чи ті політичні сили на цьогорічних парламентських перегонах. Хтось ставив захмарну планку, другий реально оцінював свої сили, а третій тишком-нишком таки здобув омріяний мандат, хоча навряд чи хто пам’ятає повну назву партії, з якої він виріс.

  Оприлюднені списки не лише в загальнодержавному окрузі, а й у мажоритарних округах дають загальну панораму парламентського складу. Тож допоки політичні сили займаються консультаціями, широкий загал може і сам спрогнозувати майбутні дії новообраного складу Верховної Ради, а також порівняти його зі своїм баченням і сподіваннями.

  Уже відомо, що до нового складу парламенту входитимуть представники дев’яти партій (з 87-ми, які брали участь у перегонах) і 43 самовисуванці. Окрім Партії регіонів (185 мандатів), Об’єднаної опозиції «Батьківщина» (101 мандат), партії «УДАР» Віталія Кличка» (40), ВО «Свобода» (37), КПУ (32), трьома мандатами у Верховній Раді сьомого скликання буде представлена партія «Єдиний центр», двома — Народна партія, і по одному — Радикальна партія Олега Ляшка та партія «Союз».

  Недійсними визнано трохи більше, ніж 409 тисяч бюлетенів: майже два відсотки від загальної кількості, отриманих на цьогорічних виборах.

  Поза офіційними результатами залишилося п’ять округів: № 94 (Обухів, Київщина), 132 (Первомайськ, Миколаївщина), 194 (Черкаси), 197 (Канів, Черкащина) та 223 (Київ). Це саме ті округи, за відвертими і грубими порушеннями в яких спостерігала вся країна і поза її межами. Тож, відповідно, маємо і найгучніший суспільний резонанс.

  Досі немає чіткого і зрозумілого сценарію, як вийти з ситуації, що склалася. Чинний закон не допускає визнання голосування недійсним в одномандатному окрузі, зобов’язує зробити це окружком, а якщо він не вдався до цього з якихось причин, то ЦВК може залагодити справу самостійно. Центрвиборчком цього не зробив, апелюючи до Верховної Ради. Остання натомість запропонувала штабістам визначитися самостійно.

  У результаті цієї малоконструктивної дискусії, щоб провести повторні вибори у названих вище округах, слід внести зміни до чинного виборчого закону, виділити на цю процедуру бюджетні кошти. Найімовірніше, цим займатиметься вже новий склад парламенту, й очікувати повторних виборів можна буде найближчої весни.

  Ще продовжуються суди за поданнями кільканадцяти кандидатів. ЦВК, за словами Володимира Шаповала, збирається подавати до Вищої кваліфікаційної комісії суддів матеріали щодо притягнення до відповідальності деяких служителів Феміди, які під час розгляду справ, пов’язаних із виборами, проігнорували норми європейського права, що поширюються і на нашу державу. Справді, таке невігластво кидає тінь на процес адаптації вітчизняного законодавства до континентальних стандартів.

  На часі інформація Генеральної прокуратури, якій глава держави доручив перевірити факти порушень під час виборчої кампанії. Учора генпрокурор Віктор Пшонка вже повідомив, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації виборчих документів у 223-му виборчому окрузі (Київ).

  Він також зауважив, що вказані дії невідомих осіб істотно вплинули на волевиявлення громадян. Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 158 (підробка виборчих документів) Кримінального кодексу .

  Не завершили свою роботу і міжнародні спостерігачі. Зокрема Канада з нетерпінням чекає остаточних висновків, які канадська місія і місії інших незалежних спостерігачів за виборами представлять найближчими тижнями, йдеться в заяві, розміщеній на сайті МЗС Канади.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Щодо розгляду листа щодо особливостей формування податкового кредиту переробними підприємствами при придбанні основних фондів, Міністерство доходів і зборів України

  Щодо розгляду листа Державна податкова служба України розглянула лист ДПС у Полтавській області від 04.12.2012 року № 6374/8/15-322 щодо особливостей формування податкового кредиту переробними підприємствами при придбанні основних фондів та повідомляє наступне.

  Останній дзвоник для столичних школярів пролунає 24 травня

  24 травня в усіх навчальних закладах столиці пролунає останній дзвоник. Завершення начального року у школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем відбудеться 25 травня.

  Про продовження терміну усунення порушень ПАТ «Харківгаз» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про продовження терміну усунення порушень ПАТ «Харківгаз» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ

  До уваги мешканців та гостей столиці! У Шевченківському районі перекрито рух транспорту

  Державтоінспекція інформує водіїв, що у звязку з проривом теплотраси по вулиці Прорізній, рух транспорту на ділянці від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик повністю перекрито.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Для меня это была находка! Третью неделю сижу у Вас на сайте и уходить отсюда не собираюсь.

  Ваш ресурс просто класс очень много чего здесь любопытного и нужного. Хочу пожелать держаться так же высоко и дальше и всего самого... Не снижайте планку!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0