Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Костянтин БАТЕКО: «Зможемо регулювати вітчизняний ринок пального, якщо збільшимо власний видобуток вуглеводнів»

  Костянтин БАТЕКО: «Зможемо регулювати вітчизняний ринок пального, якщо збільшимо власний видобуток вуглеводнів»

  Заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Костянтин БАТЕКО

  За час, протягом якого наша держава веде поки що безуспішні перемовини з Росією щодо пом’якшення умов сумнозвісної газової угоди, укладеної попереднім урядом, ми якось непомітно потрапили ще в одну небезпечну залежність від північного сусіда — бензинову. Так, ринок українського пального нині на 80% наповнений імпортованим російським, або ним же, тільки переробленим на білоруських заводах. А це означає, що Росія отримала в користування відразу два вентилі, якими може впливати на нашу економіку. Про можливі наслідки такого розвитку подій — у розмові нашого кореспондента із заступником начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Костянтином БАТЕКОМ.

  «Вартість бензину залежатиме від ціни на нафту»

  Костянтине Миколайовичу, зараз пального в країні достатньо і ціни на нього відносно стабільні. Але чи збережеться ця стабільність після виборів?

  — З огляду на те, що власного пального у нас вистачає для заповнення лише 20—25% ринку, а ціни на нафту в світі продовжують зростати, воно може подорожчати. Хай і не відразу після виборів, але навесні — точно. Тоді можна очікувати і стрибка цін на більшість товарів. Адже кризові явища у світовій економіці ще тривають.

  — Якщо таке станеться, то які вітчизняні суб’єкти господарювання відчують це першими?

  — Аграрії, бо їм доведеться купувати дороге пальне для проведення комплексу весняно-польових робіт, і перевізники.

  Знову-таки, вартість бензину залежатиме від ціни на нафту, за барель якої сьогодні дають трохи більш як $100. Стрибка цін слід чекати, якщо нафта коштуватиме $120—130 і більше.

  — У світі існує така закономірність: якщо ціна на нафту стрімко зростає, вмикаються додаткові потужності з видобутку в арабських країнах. Вони починають викидати на ринок більше пального, і ціни трошки знижуються. А як протистоятимуть можливому подорожчанню пального в «українському Кувейті», тобто на Полтавщині?

  — Змушений вас розчарувати. Ні на Полтавщині, ні в Україні загалом збільшення видобутку рідких вуглеводнів у найближчі 2—3 роки не прогнозується. Тому що коштів не вклали. Для врегулювання цих цінових стрибків ми повинні мати стратегічні резерви пального у сховищах. А вони порожні. За останні роки туди не закачано жодного літра пального. Регуляторними актами передбачено, що певні його запаси повинні створювати в себе комерційні структури. Але ніхто ж не регулює цін, за якими створюються ці запаси. Їх можна створювати лише за рахунок нафти чи конденсату, який видобувають держпідприємства. Але всі обсяги нафти йдуть з аукціону. Тому що це дає можливість державним видобувним підприємствам якось виживати на ринку. Держава в них нічого не закуповує. Усе йде на аукціон, придбають усе знову-таки комерційні структури, афілійовані, припустімо, з переробними підприємствами. Паливо йде на переробку і реалізується за комерційними цінами. Доки у нас не будуть створені хоч якісь запаси, що мають спрацьовувати як буфер, говорити про врегулювання цього ринку в разі різкого стрибка цін важко.

  Приміром, у США нафту імпортують, але не використовують її як пальне, а закачують значну частину в сховища. Якщо є різкий стрибок, Конгрес приймає рішення: дістати запаси чи ще почекати. Тому там на ринок не надто впливає коливання цін, на відміну від нас.

  Буріння газової свердловини на Мехедівсько-Голотовщинському родовищі (Лохвицький р-н Полтавської обл.). Фото надане автором

  Нове родовище — це 200—250 млн грн капіталовкладень

  — Чи триває в області розвідка запасів вуглеводнів?

  — Ні. Тому чекаємо, коли в Україну почнуть заходити всесвітньо відомі іноземні компанії з видобутку і розвідки нафтових, газових родовищ. Якщо вони почнуть тут працювати, то вже за кілька років відбудуться позитивні зрушення. Головне, щоб держава не забула про належний їй відсоток з видобутого і створила хоч якісь запаси пального. Легше буде всім.

  — А чи виявляють вони інтерес до України?

  — Звичайно. Адже у наших надрах є що видобувати, а у них є кошти на розвідку і видобуток. Вони заходять сюди не на готове. Готового ніхто б не продав.

  — На Полтавщині вони вже працюють?

  — Поки що ні. Наскільки мені відомо, їх передусім зацікавили східні й західні області, а також шельф Чорного та Азовського морів.

  — Ви сказали, що іноземні спеціалісти вестимуть у нас розвідку родовищ вуглеводнів «з нуля». Але ж і до них тут проводили відповідні розвідувальні роботи.

  — Ті родовища, що знайшли в радянські часи, вже використовуються. А щоб знайти нове родовище нафти чи газу, нині потрібно вкласти мінімум 200—250 мільйонів гривень. І це якщо воно маленьке. Якщо величеньке — то вже півмільярда. А покрити розвідкою таку площу, як Полтавська область, — це вже колосальна сума. У наших підприємств таких коштів немає.

  До того ж ми уже 15 років цим не займаємося. Втратили відповідну базу, темпи, і надолужити згаяне самим нам не під силу. В усякому разі тепер.

  — Який же вихід? Невже й далі будемо надіятися, що «закордон нам допоможе»?

  — Це справді проблема, бо ми зможемо регулювати вітчизняний ринок пального, лише якщо збільшимо видобуток власних рідких вуглеводнів і створимо достатні їх запаси. А це приблизно 1,5 мільйона тонн. Коли ми їх матимемо? Відповіді на це запитання немає.

  Олександр ДАНИЛЕЦЬ, «Урядовий кур’єр»

  ДОСЬЄ «УК»

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Про видачу ліцензій на постачання природного газу, ТОВ «ЄВРОГАЗТРЕЙД-ЕКСПО» та ТОВ «ТОРГ КОНСАР», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про видачу ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «УКРТЕХІНВЕСТГАЗ», ТОВ «ЄВРОГАЗТРЕЙД-ЕКСПО» та ТОВ «ТОРГ КОНСАР»

  виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Про закінчення строку застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки

  Киевский Театр на Подоле страдает от воров

  Киевский Театр на Подоле, который находится в стадии достройки, страдает от воров. Злоумышленники охотятся на медную кровлю помещения. Один из них был задержан на месте преступления.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Благодарим всех, от кого зависит наполнение этого интернет проекта.

  Этот интернет портал не просто лучший друг - ваш интернет сайт, - родственник для всех, кто сегодня живёт актуальными видеоидеями!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0