Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

Селянство гине в обіймах «друзів»

  Селянство гине в обіймах «друзів»Його особливість — цьогорічні «мисливці за голосами» вперше реально відчули те, про що років 15 тому попереджали незаангажовані вчені. Аналізуючи згубну аграрну політику, вони констатували, що вона веде до невідворотних втрат. Чи не найнебезпечніша — вимирання села. Політики, які збиралися цьогоріч збирати там щедрий урожай голосів, розчаровані: зустрічають їх хати-пустки. Воно й не дивно — щороку майже 20 сіл іде у небуття. А кого 20 останніх років найбільше любили політики? Правильно, селян. Хто вважає себе найпрогресивнішим новатором, коли обіцяє щось селу? Однозначно політики.

  Але традиційно коли хочуть, щоб електорат їх полюбив, вдаються до архаїчних, над якими вже не кепкують навіть сатирики, методів. От і нещодавно в Київській області один дуже прогресивний чоловік роздавав у селах хліб, сало і календар з власним фото. Коти облизувались. Ще здатні мислити старожили обмінювались враженнями. Мабуть, щось узяти в нас хоче, міркували. Але ж нічого вже не залишилось — майно розтягли, тварин вирізали, землю приватизували. І все ж таки є у нас багатство, стверджували догадливі, — голоси на виборах. «Але чого такий повний чолов’яга привіз подарунки нам, а не туди, де бізнес веде?» — міркували разом.

  Як мовиться, запитання в самісінький корінь. Боїться цей «мисливець» людей, на території яких господарює. От і вдався «полювати» там, де його не знають. Хлібом-салом підмащує, щедрі обіцянки роздає. Можливо, й клюнуть на приманку. Адже в попередні сезони метод спрацьовував.

  Активізувалися й інші «друзі» народу. Один другий десяток років розповідає про необхідність кооперативів. Другий, що залишився без портфеля, ратує за дорадчу службу. Є солов’ї, що спеціалізуються на обіцянках інвестувати, реставрувати, відновити… Здебільшого всі вони побували на відповідальних посадах, долучались до вироблення і здійснення аграрної політики. Час показав, що старались не для держави в цілому і села зокрема, а для власного зиску. Докерувались. На думку вчених, ситуація в селі стала безпосередньою загрозою не тільки для селян і сільськогосподарської галузі, а й для майбутнього країни.

  Навіч — трагедія не лише нинішнього, а й майбутніх поколінь. Відомий академік-аграрник Володимир Юрчишин кілька років тому констатував, що село остаточно втратило привабливість життя і праці в ньому. Там відбувається деградація людського капіталу, що має тотальний, всеохоплюючий характер, який прискорено відкидає розвиток сільських поселень на десятиріччя. Негативні тенденції проявляються у масовому спустошенні сіл, їх занепаді. До найбільших втрат учений зарахував збідніння створювального потенціалу, тобто інтелектуального ресурсу села. Остаточно втрачені село і селянство, писав академік, в їх історично сформованій сутності, країна перестане бути Україною. Її територію з радістю заселять вихідці з інших держав з чужими для нас духовністю, релігією, культурою, побутом. А тому спасіння села і селянства — не менша, а навпаки, багаторазово більша, складніша і важливіша проблема, ніж безпосередньо виробничі аспекти сільськогосподарської галузі.

  Не можна сказати, що за останні 20 років не було намірів хоча б пригальмувати занепад. У нас і нині є державна програма розвитку села до 2015 року (тільки хто відчуває її дію?). Торік галузеве міністерство проголосило нову політику розвитку сільських територій. Пошуміли, пообіцяли… і підняли на щит проект «бідне село». Будемо сподіватись, працюватиме.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  У Росії росте число жертв вибуху метану на шахті

  Число жертв вибуху на шахті Воркутинська зросло до 18 людей.

  Про призначення позачергових виборів Лазірківського сільського голови (Лазірківська сільська рада Оржицького району Полтавської області), Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Лазірківського сільського голови Ільченка В. Г. (Лазірківська сільська рада Оржицького району Полтавської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

  Про внесення змін до Указу Президента України від 25 січня 2012 року № 33, Президент України

  Указ  Президента України 1. Внести до Указу Президента України від 25 січня 2012 року № 33( 33/2012 ) «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» (зі змінами, внесеними Указом від 18 травня 2012 року № 333) такі зміни:

  За месяц суды приостановили более 260 решений «народных советов»

  На Украине с 16 января по более чем 100 искам прокуроров суды приостановили действие более 260 решений органов местного самоуправления, принятых на основании решений «народных советов».

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Добрый день!. Случайно набрел на этот интернет портал, чему сильно рад и доволен! С удовольствием сошлюсь на Вас на своей станичке!

  Хочется просто сказать спасибо!. Абсолютно случайно набрел на этот интернет сайт, чему крепко рад и доволен! С огромным удовольствием сошлюсь на Вас на своей страничке в интернете!
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0