Досудебное следствие:

 • - обжалование постановления о возбуждении уголовного дела; защита подозреваемого течение досудебного следствия, при проведении допросов, очных ставок, следственных экспериментов и иных следственных действий;
 • - посещение подозреваемого, обвиняемого в изоляторе временного содержания и в следственном изоляторе;
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - обжалование избранной меры пресечения в отношении подозреваемого, обвиняемого;
 • - выработка линии и тактики защиты на стадии предварительного следствия;
 • - сбор материала, характеризующего личность обвиняемого; ознакомление с материалами уголовного дела и др..
Защита интересов в суде:

 • - защита подсудимого в суде во время всех судебных заседаний;
 • - заявление ходатайств в суде о постановлении приговора без проведения судебного разбирательства (особый порядок);
 • - подготовка и заявление различных ходатайств, жалоб и заявлений;
 • - выработка определенной линии и тактики защиты на стадии судебного разбирательства;
 • - посещение подсудимого во время нахождения в следственном изоляторе;
 • - изучение материалов уголовного дела и др..;
 • - ознакомление с протоколом судебного заседания и подача замечаний к его содержанию.
Защита на любой стадии:

 • - защита интересов потерпевшего на стадии предварительного следствия и дознания;
 • - защита интересов потерпевшего в суде любой инстанции, подробное изучение материалов уголовного дела;
 • - подготовка и заявление ходатайств;
 • - заявления гражданского иска;
 • - составление кассационной жалобы и подача его в суд кассационной инстанции;
 • - участие в судебном заседании, назначенном по кассационной жалобе потерпевшего или представлению прокурора.

На нові вагони грошей немає

  На нові вагони грошей немає

  Залізниця не зможе оновити пасажирський рухомий склад без бюджетних коштів

  Більшість пасажирських вагонів, які використовують на залізницях України, нині морально та фізично застаріли. На їх кардинальне оновлення потрібно майже 2 млрд доларів США, однак таких коштів немає. Про це заявив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак під час урядового брифінгу.

  «Нині один пасажирський вагон із нержавіючої сталі виробництва Крюківського вагонобудівного заводу коштує приблизно 2 млн дол. США. Для оновлення парку необхідно зробити закупівлі на 2 млрд дол. Самостійно, без бюджетних коштів, залізниці не зможуть оновити парк пасажирських вагонів», — зазначив Володимир Козак. При цьому він зауважив, що з усього парку пасажирських вагонів (близько 5000) лише 2000 відповідають сучасним стандартам якості та комфорту.

  Старі вагони залізничники намагаються зробити затишними. Фото Олександра ЛЕПЕТУХИ

  Проте залізничники намагаються підтримувати в належному стані існуючий рухомий склад та задовольняти потреби пасажирів. Зокрема під час підготовки пасажирських поїздів до літніх перевезень залізниці вклали в ремонт рухомого складу понад 400 млн грн. Капітально відремонтовано 35 пасажирських локомотивів на суму 190 млн грн, 528 пасажирських вагонів на суму 128,5 млн грн та 44 секції електропоїздів на суму 101 млн грн. Водночас гендиректор Укрзалізниці зауважив, що через дефіцит пасажирських локомотивів для перевезень у літній період використовують 178 вантажних.

  Володимир Козак повідомив, що з початку літа залізницями перевезено майже 10,5 млн пасажирів. «Ми врахували досвід минулих років. Цього літа для забезпечення перевезень пасажирів курсує 300 пар пасажирських поїздів, з яких 171 пара курсує цілорічно, 88 — призначені на літній період, а також 41 пара — це разові поїзди, що призначаються у дні «пікового» підвищення пасажиропотоку і для перевезення організованих груп пасажирів та дітей», — цитує слова посадовця прес-служба Укрзалізниці.

  Володимир Козак наголосив на тому, що всіх бажаючих у літній період буде перевезено: «Ми звертаємося до пасажирів з проханням завчасно планувати поїздки, щоб залізничники могли вчасно відреагувати на підвищений попит у тому чи тому напрямку».

  Він також розповів про ситуацію на кримському напрямку. Так, цього року пасажиропотік до Криму збільшився майже на 4%. Для задоволення потреб пасажирів, які бажають відвідати півострів, передбачено 101 пару поїздів, з яких 24 — цілорічних, 71 — призначені на літній період, 6 — разових. Загалом задіяно 1443 пасажирські вагони, з яких 766 — додаткові. Крім того, з 15 липня Укрзалізниця призначила ще два додаткових поїзди сполученням Київ—Сімферополь, а також збільшила кількість вагонів та схеми існуючих поїздів. Володимир Козак додав, що для уникнення черг у пунктах продажу на період збільшення пасажиропотоку працюють 160 додаткових квиткових кас, у тому числі 7 пересувних.

  Говорячи про перспективи покращення сервісу, гендиректор Укрзалізниці, зокрема, повідомив, що завершується робота над остаточним запровадженням електронного пасажирського квитка. Очікується, що в жовтні Укрзалізниця відмовиться від бланків суворої звітності.

  «Ми завершуємо роботу з податковою адміністрацією та очікуємо, що в жовтні повністю перейдемо на електронний квиток. У тому числі квитки, що придбані через Інтернет, не потрібно буде роздруковувати в касі на бланку», — зазначив Володимир Козак. Таким чином з роздруківкою електронного квитка можна буде безпосередньо сідати в поїзд, де вже проведуть фіскалізацію квитка та ідентифікацію особи, яка його придбала. У той же час посадовець висловив сумніви щодо повернення до придбання квитків за паспортами.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Консультации Адвоката
  Рекомендовано адвокатом

  Это Вас точно заинтересует

  Защита наследников, имеющих возможность получения обязательной доли имущества

  Для защиты своих прав на получение обязательной части наследства следует обратится к опытному юристу.

  Коммунальщики растратили почти 300 тыс. грн, выделенных на озеленение столицы

  Прокуратура Дарницкого района Киева открыла уголовное производство в отношении должностных лиц коммунального предприятия по содержанию зеленых насаждений Дарницкого района, которые растратили ...

  22 специалиста получили квалификацию судебного эксперта

  Состоялось заседание Центральной экспертно-квалификационной комиссии при Министерстве юстиции Украины, посвященное сдаче экзамена для лиц, желающих получить квалификацию судебного эксперта. Об ...

  Європейський центробанк викупить облігації проблемних країн єврозони

  Європейський центробанк запускає програму викупу облігацій проблемних країн на вторинному ринку. Вона передбачає необмежений за обсягом викуп суверенних цінних паперів з терміном погашення дотрьохроків.

  Адвокат по уголовным делам
  Об адвокате
  Благодарим всех за качественную работу. Ваш интернет портал - без всякого сомнения на сегодняшний день - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные порталы. Сайт достаточно многообразен в пользовании. На нем полезно проводить отдых - просто и быстро.

  Этот интернет проект просто отпад. Thanky! Действительно необходимый и в тоже время функциональный ресурс.
  Статьи по уголовному праву
  Как выжить в тюремных условиях

  Как выжить в тюремных условиях В каждой тюрьме прописка индивидуальна, и организовывается по-своему. Зачастую старшины тюремных бараков задают вопросы с ...

  Сайт для заключённых

  Сайт для заключённых Что можно, а чего нельзя на сайтах для заключённых?!

  Новости Адвоката
  Как уберечься от рейдеров

  Как уберечься от рейдеров Потенциальный захватчик обращается в суд для истребования задолженности. А суд отсылает уведомления по юридическому адресу, с которого ему никто не подает признаков жизни ...

  Мошенники воруют деньги на свадьбах

  Мошенники воруют деньги на свадьбах На одной из вечеринок поймали группу мошенников, которые под видом гостей шмонали сумки и куртки сидящих в зале. ...

  Свидание с интернета закончилось похищением...

  Свидание с интернета закончилось похищением Сотрудниками отдела полиции был задержали молодой человек в возрасте 26 лет в подозрении на похищение девушки. .

  41ebf10dce7534d25f6b070acb6e9de0