МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.07.2012 № 998/5Про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання
На прохання Міністерства фінансів України (лист від 04 липня 2012 року № 31-08170-11-5/16719) та відповідно до пункту 11 ( 731-92-п )-1( 731-92-п ) Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (із змінами), НАКАЗУЮ:
1. Повернути без державної реєстрації для доопрацювання наказ Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року № 644 "Про затвердження Порядку видачі сертифіката уповноваженого економічного оператора" строком на 1 місяць.
2. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності забезпечити виконання цього наказу.
Міністр
О. Лавринович
{Текст взято з сайту НБУ http://www.minjust.gov.ua/}
Юридичний портал Справедливість
Рейтинг:
4.5/
5, основан на
25 голосах.
Это Вас точно заинтересует
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА Партії Наталі Королевської «Україна – Вперед!» 10 пріоритетів економічного плану «НОВА ЕКОНОМІКА – НОВА КРАЇНА»В Україні змінюються партії у владі, але не змінюється склад політиків. Маскуючись за політичними спекуляціями, одні й ті самі обличчя ось уже двадцять років борються за доступ до бюджетних ресурсів, ...
Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, Міністерство фінансів УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 р. за № 1381/21693 Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами
| Кримські школярі за безпечні дороги!Саме під таким девізом в Кримській столиці в лютому пройшов черговий етап акції конкурсу шкільних стінгазет Я - проти небезпечних доріг.
Львів: Зливи полегшення не принеслиПісля незвично спекотних для Галичини двох тижнів нарешті пройшли рятівні дощі. Першими під приціл літніх дощів потрапили гірські райони Львівщини Сколівський, Турківський, Старосамбірський.
|