Справа № 462/5813/14-к
УХВАЛА
05 вересня 2014 року
суддя Залізничного районного суду м. Львова Іванюк І.Д., отримавши обвинувальний акт стосовно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, уродженця м. Львова, громадянина України, з вищою освітою, непрацюючого, раніше не судимого, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1, що обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України,
в с т а н о в и в:
Обвинувальний акт стосовно ОСОБА_1 надійшов до Залізничного районного суду м. Львова 19 серпня 2014 року.
Згідно ч. 1 ст. 31 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, передбачених ч. 1 ст. 122 КК України здійснюється суддею одноособово.
Відповідно до ч.1 ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
За таких обставин є достатні підстави для призначення підготовчого судового засідання.
Керуючись ст. 314 КПК України, -
у х в а л и в:
Призначити підготовче судове засідання по кримінальному провадженню по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України на 12:30 год. на 10 вересня 2014 року в приміщенні Залізничного районного суду м. Львова (м. Львів, вул. Степана Бандери, 3).
В підготовче судове засідання викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілого.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: